Zamrażarka laboratoryjna pionowa Bolarus SLM 500
Pojemność: 500 litrówBolarus
Liebherr SFUfg 1001 to profesjonalna zamrażarka laboratoryjna przeznaczona do przechowywania łatwopalnych substancji w laboratoriach i placówkach medycznych. Urządzenie posiada certyfikat ATEX-95, dzięki czemu umożliwia bezpieczne magazynowanie materiałów wymagających szczególnej ochrony. Zamrażarka podblatowa o pojemności 91 litrów. Oferuje zakres nastawy temperatury od -9°C do -30°C, dzięki temu gwarantuje stabilne warunki przechowywania dla próbek oraz odczynników. Dodatkowo technologia SmartFrost ogranicza oszranianie, ułatwiając konserwację i zwiększając efektywność pracy. Kompaktowa konstrukcja umożliwia wygodny i elastyczny montaż urządzenia pod blatem. Dzięki temu zamrażarka Liebherr model SFUfg 1001 doskonale sprawdzi się w nowoczesnych i ograniczonych przestrzeniach laboratoryjnych. Sprawdź pozostałe modele urządzeń antyiskrowych ATEX dostępne w naszej ofercie..
Sprawdź pełną specyfikację produktu:
| Model | Zamrażarka z wnętrzem antyiskrowym Liebherr SFUfg 1001 |
|---|---|
| Pojemność brutto: | 91 litrów |
| Pojemność netto: | 68 litrów |
| Wymiary wnęki montażowej mm (SxGxW): | 600/580/820-880 |
| 600/580/820-880: | 424/386/520 |
| Zużycie energii w ciągu 365 dni: | 123 kWh |
| Temperatura otoczenia: | +10 °C do +30 °C |
| Oddawanie ciepła: | 100 kJ/h |
| Czynnik chłodniczy: | R 600a |
| Poziom głośności w dB: | 39 dB(A) |
| Częstotliwość / napięcie: | 50/60 Hz / 220-240 V |
| System chłodzenia: | statyczny |
| Metoda odszraniania: | odszranianie ręczne |
| Zakres temperatury: | -9 °C do -30 °C |
| Gradient / max. Fluktuacja: | 2,6 °C ² / 0,8 °C |
| Materiał obudowy / kolor: | stal / biały |
| Materiał drzwi / kolor: | stal / biały |
| Materiał wnętrza: | tworzywo sztuczne w kolorze białym |
| Sterowanie: | Wyświetlacz monochromatyczny z przyciskami dotykowymi |
| Sygnał ostrzegawczy w przypadku awarii: | optyczny i dźwiękowy |
| Alarm braku zasilania: | po przywróceniu zasilania |
| Złącze beznapięciowe: | tak |
| Rodzaj podłączenia do sieci: | SmartModule |
| Sposób łączenia z siecią: | Możliwość doposażenia |
| Interfejs: | WLAN/LAN (opcjonalnie) |
| Maksymalne obciążenie szuflad: | 15 kg |
| Maksymalny załadunek łącznie: | 45 kg |
| Szuflady: | 3 |
| Uchwyt: | Antybakteryjny uchwyt z mechanizmem otwierającym |
| Przepust czujnika: | 1 x Ø 10 mm |
| Rodzaj zamka: | mechaniczny |
| Kierunek otwierania drzwi: | prawe przestawne |
| Waga brutto / netto: | 37,3/34,7 kg |
Bolarus
Bolarus
Liebherr
B Medical Systems
Liebherr
Vestfrost Solutions
B Medical Systems
Medgree