Zamrażarka niskotemperaturowa Dual Cooling Infrico ULT11086
Pojemność: 125LInfrico
Zamrażarka z wnętrzem antyiskrowym Liebherr SFFfg 4001 wersja 740 to idealne urządzenie do laboratorium. Zamrażarka spełnia rygorystyczne wymagania dyrektywy UE 2014/34/UE (ATEX). Dzięki pojemności 316 litrów i zakresie temperatur od -9°C do -30°C, idealnie sprawdzi się w wymagających warunkach laboratorium. Model wyposażono w pięć półek i sześć szuflad, co umożliwia łatwą i wygodna organizację przestrzeni w zamrażarce. Wnętrze antyiskrowe zapewnia maksymalne bezpieczeństwo przechowywanych próbek. Dodatkowo funkcja SmartFrost zmniejsza oszronienie wnętrza i przechowywanych produktów. Decydując się na zamrażarkę model Liebherr SFFfg 4001 wersja 740, inwestujesz w wysoką jakość i nowoczesne rozwiązania technologiczne. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółową ofertę na chłodziarki i zamrażarki przeciwwybuchowe ATEX!
Sprawdź pełną specyfikację produktu:
| Model | Zamrażarka Liebherr SFFfg 4001 wersja 740 |
|---|---|
| Zamrażarka laboratoryjna: | SFFfg 4001 wersja 740 |
| Pojemność całkowita brutto: | 316 l |
| Zakres temperatury: | -9°C do -30°C |
| Wymiary zewnętrzne w mm (S / G / W): | 597 / 654 / 1884 |
| Wymiary wewnętrzne w mm (S / G / W): | 403 / 402 / 1588 |
| Regulowane półki: | 5 |
| Liczba szuflad: | 6 |
| Powierzchnia użytkowa półek w mm (SxG): | 400 / 402 |
| Materiał półek: | ruszty z powłoką z tworzywa sztucznego |
| Maksymalne obciążenie półek: | 40 kg |
| Czynnik chłodniczy: | R 290 |
| Rodzaj sterowania: | wyświetlacz monochromatyczny zprzyciskami dotykowymi |
| Poziom hałasu: | 49 dB(A) |
| Układ chłodzenia: | statyczny |
| Metoda odszraniania: | odszranianie ręczne |
| Materiał obudowy / kolor: | stal / biały |
| Materiał drzwi: | stal (drzwi pełne) |
| Materiał wnętrza: | tworzywo sztuczne wkolorze białym |
| Alarm braku zasilania: | po przywróceniu zasilania |
| Rodzaj alarmu: | optyczny i dźwiękowy |
| Oświetlenie wewnętrzne: | – |
| Złącze / styk dodatkowy: | WiFi/LAN (opcjonalnie) / TAK |
| Rodzaj podłączenia do sieci / Sposób łączenia z siecią: | SmartModule / Możliwość doposażenia |
| Rejestrator: | – |
| Uchwyt: | antybakteryjny uchwyt z mechanizmem otwierającym |
| Zamek: | mechaniczny |
| Kierunek otwierania drzwi: | prawe przestawne |
| Rolki: | - |
| Zużycie energii w ciągu roku: | 384 kWh |
| Temperatura otoczenia: | +10 °C do +35 °C |
| Częstotliwość / napięcie: | 50 Hz / 220-240 V |
| Ciężar brutto / netto: | 89,6 kg / 84,9 kg |
| Zgodność z dyrektywą ATEX: | tak |
| Klasa pomieszczeń czystych zgodnie z normą ISO EN 14664-1: | ISO klasa 5 |
| Klasa pomieszczeń czystych GMP: | GMP klasy B |
Infrico
Liebherr
Infrico
Infrico
Liebherr
Simag
Vestfrost Solutions
Liebherr