Wytrząsarki z inkubacją

Kategorie i filtry

Wytrząsarki firmy OHAUS z inkubacją oraz wytrząsarki z inkubacją z funkcją chłodzenia o kompaktowej konstrukcji. Urządzenia cechują się równomiernym wytrząsaniem i wysoką stabilnością temperatury. To jeszcze więcej możliwości a także szersze spektrum zastosowania.

Wytrząsarka orbitalna Light Duty z inkubacją OHAUS
Wytrząsarka orbitalna Light Duty z inkubacją OHAUS

Wytrząsarki orbitalne Light Duty z inkubacją

Wytrząsarki orbitalne Light Duty z inkubacją firmy OHAUS dedykowane do inkubacji próbek od 10°C poniżej temperatury otoczenia do 65°C w zależności od modelu. Maksymalne obciążenie Mini wytrząsarki z inkubatorem wynosi 3,6 kg. Na wytrząsarce mikropłytek z inkubatorem można umieścić do czterech płytek standardowych albo z głębokimi studzienkami. Mini wytrząsarka chłodząca z inkubatorem mieści dwie mikropłytki lub dwa opcjonalne modułowe bloki probówek. Wszystkie modele wyposażono w wyświetlacze LED ze sterowaniem za pomocą panelu dotykowego. Wytrząsarka powoli zwiększa prędkość, co w efekcie zapobiega rozlaniu próbki poza naczynie.

Model Numer katalogowy Sterowanie Ruch Zakres prędkości [obr./min] Maksymalne obciążenie
ISLD04HDG 30391919 cyfrowe orbitalny, 3 mm 100 do 1200 3,6 kg
ISLDMPHDG 30391933 cyfrowe orbitalny, 3 mm 100 do 1200 4 mikropłytki lub 2 stojaki na mikroprobówki
ISLDMPHDGL 30391926 cyfrowe orbitalny, 3 mm 100 do 1200 4 mikropłytki lub 2 stojaki na mikroprobówki
Wytrząsarka orbitalna Heavy Duty z inkubacją OHAUS
Wytrząsarka orbitalna Heavy Duty z inkubacją OHAUS

Wytrząsarki orbitalne Heavy Duty z inkubacją OHAUS

Wytrząsarki orbitalne Heavy Duty z inkubacją firmy OHAUS gwarantują wyjątkową jednorodność temperatury. Przeznaczone są do różnych zastosowań związanych z wytrząsaniem i inkubacją. System wytrząsania Accu-Drive umożliwia precyzyjną kontrolę prędkości, co w efekcie przekłada się na powtarzalność wyników. Komory modeli ISHD23HDG i ISHD23CDG są wystarczająco duże i mogą pomieścić kolby Erlenmeyera 2 x 6 l z opcjonalnymi zaciskami oraz platformą. Model OHAUS ISHD23CDG posiada dodatkowo funkcję chłodzenia.

Model Numer katalogowy Sterowanie Ruch Zakres prędkości [obr./min] Maksymalne obciążenie
ISHD16HDG 30573770 cyfrowe orbitalny, 19 mm 15 do 500 16 kg przy 75 obr./min; 2,3 kg przy 500 obr./min
ISHD23HDG 30573775 cyfrowe orbitalny, 25 mm 15 do 500 22,7 kg przy 125 obr./min; 4,53 kg przy 500 obr./min
ISHD23CDG 30573780 cyfrowe orbitalny, 25 mm 15 do 500 22,7 kg przy 125 obr./min; 4,53 kg przy 500 obr./min
Wytrząsarka orbitalna z inkubacją z chłodzeniem OHAUS
Wytrząsarka orbitalna z inkubacją z chłodzeniem OHAUS

Wytrząsarki orbitalne z inkubacją z chłodzeniem OHAUS

Wytrząsarka OHAUS z inkubacją i funkcją chłodzenia dedykowana do inkubacji próbek w temperaturach od 10°C poniżej temperatury otoczenia do 65°C, co w konsekwencji zapewnia dokładne i powtarzalne wyniki. Model wyposażono w niezależne wyświetlacze a także panele dotykowe do intuicyjnego sterowania. Wytrząsarka posiada zabezpieczenia, chroniące użytkownika a także próbki. Wytrzymałe urządzenie z potrójnym mimośrodowym systemem napędowym do stabilnego ruchu obrotowego. Sterowanie mikroprocesorem, dzięki czemu uzyskujemy niezawodne wytrząsanie.

Model Numer katalogowy Sterowanie Ruch Zakres prędkości [obr./min] Maksymalne obciążenie Chłodzenie
ISICMBCDG 30391940 cyfrowe orbitalny, 3 mm 100 do 1200 2 mikropłytki lub 2 bloki modułowe TAK
Wytrząsarka z inkubacją falująca OHAUS
Wytrząsarka z inkubacją falująca OHAUS

Wytrząsarki z inkubacją o ruchu falującym

Nowoczesna wytrząsarka inkubacyjna o ruchu  falującym firmy OHAUS przeznaczona do inkubacji próbek gwarantuje precyzję i powtarzalność wyników. Zapewnia łagodny ruch falujący w trzech wymiarach. Wyposażona w niezależne wyświetlacze z intuicyjnym panelem dotykowym. Posiada również zabezpieczenia, które chronią użytkownika a także próbki. Innowacyjna funkcja zwiększania prędkości umożliwia powolne uzyskanie żądanej prędkości, co w efekcie zapobiega rozbryzgom. Elektroniczne sterowanie zapewnia łatwą regulację kąta nachylenia, temperatury i prędkości a w konsekwencji umożliwia optymalne zmieszanie.

Model Numer katalogowy Sterowanie Ruch Zakres prędkości [obr./min] Maksymalne obciążenie
ISWV02HDG 30391982 cyfrowe falujący/0 – 20° 1 do 30 2,3 kg
Wytrząsarka z inkubacją kołyskowa OHAUS
Wytrząsarka z inkubacją kołyskowa OHAUS

Wytrząsarki z inkubacją o ruchu kołyskowym

Innowacyjna wytrząsarka inkubacyjna o ruchu kołyszącym firmy OHAUS gwarantuje precyzję i powtarzalność wyników. Wytrząsarki o ruchu kołyszącym wywołują ruch, który  przypomina ruch huśtawki. Urządzenie wyposażono w niezależne wyświetlacze z intuicyjnym panelem dotykowym. Dodatkowe zabezpieczenia chroniące użytkownika i próbki. Najnowocześniejszy silnik i układ elektroniczny zapewniają płynność ruchu kołyszącego. Intuicyjny panel dotykowy pozwala na precyzyjną regulację kąta nachylenia, zmianę prędkości i ustawienie temperatury.

Model Numer katalogowy Sterowanie Ruch Zakres prędkości [obr./min] Maksymalne obciążenie
ISRK04HDG 30391975 cyfrowe kołyszący/0 – 15° 1 do 50 4,5 kg

 

Incubating_Light_Duty_Orbital_Front_600x600.jpg

 

Wytrząsarki orbitale Light Duty z inkubacją firmy OHAUS dedykowane do inkubacji próbek od 10°C poniżej temperatury otoczenia do 65°C (w zależności od modelu). Maksymalne obciążenie Mini wytrząsarki z inkubatorem wynosi 3,6 kg. Wytrząsarka mikropłytek z inkubatorem jest w stanie pomieścić do czterech płytek standardowych lub z głębokimi studzienkami. Mini wytrząsarka chłodząca z inkubatorem mieści dwie mikropłytki lub dwa opcjonalne modułowe bloki probówek. Wszystkie modele wytrząsarek orbitalnych Light Duty wyposażono w nowoczesne wyświetlacze LED ze sterowaniem z poziomu panelu dotykowego. Urządzenie stopniowo zwiększa prędkość do nastawionej wartości dzięki czemu nie dochodzi do rozlania próbki poza naczynie. Modele cyfrowe dodatkowo wyposażono w zabezpieczenie przed przeciążeniem. W przypadku wykrycia nieprawidłowości lub przeciążenia tacy aktywują się sygnały dźwiękowe i wizualne.

Wytrząsarki o ruchu kołyszącym lub falującym z inkubacją. Urządzenia dedykowane do inkubacji próbek w zastosowaniach wymagających precyzji i powtarzalności wyników. Wytrząsarki o ruchu kołyszącym wytwarzają ruch na wzór ruchu huśtawki. Natomiast wytrząsarki o ruchu falującym wytwarzają łagodny ruch falujący w trzech wymiarach. Za pomocą elektronicznego sterowania można w łatwy sposób regulować kąt nachylenia w krokach co 1°, prędkość w krokach co 1 obr./min i temperaturę w krokach co 1°C. W efekcie uzyskujemy optymalne zmieszanie. Stopniowe zwiększania prędkości zapobiega rozbryzgom. Płynność ruchu kołyszącego lub falującego zapewnia nowoczesny silnik i układ elektroniczny.

W ofercie posiadamy także duży wybór dodatkowych akcesoriów dedykowanych do wytrząsarek z inkubacją.


Zapewniamy kompleksową obsługę

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach, usługach serwisowych, składaniu zamówień lub masz inne pytania.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.