Waga OHAUS PX124 (30429803)
Zakres ważenia: 120 gOhaus
OHAUS Enviro-Genie MI3C (83041364) to wielofunkcyjna wytrząsarka z inkubacją. Funkcje chłodzenia, podgrzewania, mieszania, obracania oraz wytrząsania próbek w jednym kompaktowym urządzeniu laboratoryjnym. Zakres temperatur od 4°C do 75°C oraz precyzyjna, stała kontrola temperatury pracy. Dzięki temu, urządzenie to doskonale sprawdza się w wymagających aplikacjach biologicznych, biochemicznych i molekularnych. Enviro-Genie wykorzystuje technologię Peltiera, dzięki czemu zapewnia równomierny rozkład temperatury bez stosowania czynnika chłodniczego. Cyfrowe sterowanie, czytelny wyświetlacz LCD, a także możliwość programowania parametrów pracy zapewniają wygodną obsługę i wysoką powtarzalność wyników. Solidna, kompaktowa konstrukcja, szeroki wybór akcesoriów oraz obsługa różnych trybów ruchu. Funkcje te sprawiają, że wytrząsarka OHAUS Enviro-Genie MI3C to uniwersalne rozwiązanie do inkubacji, hodowli komórkowych, hybrydyzacji, a także wielu innych zastosowań laboratoryjnych. Sprawdź naszą ofertę i dostępne modele wytrząsarek z inkubacją.
Sprawdź pełną specyfikację produktu:
| Model | OHAUS Enviro-Genie MI3C (83041364) |
|---|---|
| Sterowanie: | Cyfrowe |
| Wyświetlacz: | LCD |
| Akcesoria w zestawie: | Płyta zaciskowa do probówek 10-13 mm, płyta zaciskowa do probówek 15-17 mm, płyta zaciskowa do probówek 28-30 mm, 4 paski do mocowania worków, taca antypoślizgowa, półka |
| Pojemność: | 4,5 kg wyśrodkowane na osi do obracania / kołysania; 2 x 1 l do mieszania |
| Ruch: | Obracanie, wytrząsanie, mieszanie, mieszanie wsteczne, wytrząsanie z akcesoriami |
| Zakres temperatury: | 4 °C - 75 °C |
| Ustawianie przyrostów temperatury: | 0,1 °C |
| Stabilność temperatury (±): | 0,1 °C |
| Dokładność temperatury (±): | 0,2 °C |
| Równomierność: | 0,5 °C |
| Prędkość obrotowa: | 1 – 35 obr./min |
| Prędkość kołysania: | 2 – 70 obr./min |
| Przyrost prędkości obracania / kołysania: | 1 obr./min |
| Prędkość mieszania: | 1 – 1000 obr./min |
| Przyrost prędkości mieszania: | 1 obr./min dla prędkości 1-10 obr./min 10 obr./min dla prędkości 10-1000 obr./min |
| Zegar: | od 1 minuty do 99 godzin, 59 minut |
| Przyrost czasu: | 1 minuta |
| Zegar mieszania wstecznego: | 1 sekunda - 60 sekund |
| Przyrost zegara mieszania wstecznego: | 1 sekunda |
| Alarmy: | Wizualne i dźwiękowe, temperatura i czas |
| Kalibracja: | Kalibracja temperatury |
| Komunikacja: | RS232 |
| Objętość komory: | 24 l |
| Wymiary wewnętrzne (dł. x szer. x wys.): | 254 x 362 x 260 mm |
| Wymiary tacy (dł. × szer.): | 203 x 305 mm |
| Certyfikaty bezpieczeństwa: | CE |
| Zasilanie: | 230 V, 2,5 A, 50/60 Hz |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 495 x 622 x 368 mm |
| Masa netto: | 36 kg |
| Warunki pracy: | 0 – 38°C, 95% wilg. wzgl., bez kondensacji |
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus