Chłodziarka Medgree MLR 450 S ATEX
Pojemność: 422 litryMedgree
Chłodziarka laboratoryjna Liebherr SRUvg 1001 to kompaktowe urządzenie podblatowe o pojemności 120 litrów. Przeznaczona do bezpiecznego przechowywania próbek, odczynników i materiałów w wymagających stabilnych warunków temperaturowych. Urządzenie oferuje precyzyjną regulację temperatury w zakresie od +3 °C do +16 °C. Chłodziarka laboratoryjna z chłodzeniem powietrzem obiegowym zapewnia równomierny rozkład temperatury w całej komorze, co w efekcie zapewnia stabilność przechowywania.
Urządzenie wyróżnia cicha praca oraz solidna konstrukcja zaprojektowana do pracy w środowisku laboratoryjnym. Solidne drzwi wykonane ze stali. Kompaktowa chłodziarka SRUvg 1001 doskonale sprawdzi się w miejscach, gdzie istotne jest efektywne wykorzystanie przestrzeni. Wybierając chłodziarkę laboratoryjną Liebherr SRUvg 1001 zyskasz niezawodność, precyzję oraz maksymalne bezpieczeństwo przechowywania próbek w kompaktowej formie. Sprawdź naszą pełną ofertą chłodziarek laboratoryjnych.
Sprawdź pełną specyfikację produktu:
| Model | Chłodziarka laboratoryjna Liebherr SRUvg 1001 |
|---|---|
| Pojemność brutto: | 120 litrów |
| Pojemność netto: | 81 litrów |
| Wymiary wnęki montażowej mm (SxGxW): | 600/580/820-880 |
| Wymiary wewnętrzne w mm (SxGxW): | 450/458/482 |
| Zużycie energii w ciągu 365 dni: | 91 kWh |
| Temperatura otoczenia: | +10 °C do +30 °C |
| Oddawanie ciepła: | 75 kJ/h |
| Czynnik chłodniczy: | R 600a |
| Poziom głośności w dB: | 39 dB(A) |
| Częstotliwość / napięcie: | 50/60 Hz / 220-240 V |
| System chłodzenia: | dynamiczny |
| Metoda odszraniania: | odszranianie automatyczne |
| Zakres temperatury: | +3 °C do +16 °C |
| Gradient / max. Fluktuacja: | 3,5 °C ² / 3,0 °C |
| Materiał obudowy / kolor: | stal / biały |
| Materiał drzwi / kolor: | stal / biały |
| Materiał wnętrza: | tworzywo sztuczne w kolorze białym |
| Sterowanie: | Wyświetlacz monochromatyczny z przyciskami dotykowymi |
| Sygnał ostrzegawczy w przypadku awarii: | optyczny i dźwiękowy |
| Alarm braku zasilania: | po przywróceniu zasilania |
| Złącze beznapięciowe: | tak |
| Rodzaj podłączenia do sieci: | SmartModule |
| Sposób łączenia z siecią: | Możliwość doposażenia |
| Interfejs: | WLAN/LAN (opcjonalnie) |
| Oświetlenie wewnętrzne: | Oświetlenie sufitowe LED |
| Regulowane półki: | 2 |
| Materiał półek: | ruszty z powłoką z tworzywa sztucznego |
| Powierzchnia użytkowa półek w mm (SxG): | 450 / 408 |
| Maksymalne obciążenie półek: | 45 kg |
| Maksymalny załadunek łącznie: | 135 kg |
| Uchwyt: | Antybakteryjny uchwyt z mechanizmem otwierającym |
| Przepust czujnika: | 1 x Ø 10 mm |
| Rodzaj zamka: | mechaniczny |
| Kierunek otwierania drzwi: | prawe przestawne |
| Waga brutto / netto: | 38,5/35,3 kg |
Medgree
Bolarus
Bolarus
Scotsman
Liebherr
Bolarus
Bolarus
Medgree