W&H

Kategorie i filtry
Autoklaw W&H Lara Med
Autoklaw W&H Lara Med

Autoklaw W&H Lara Med (22 litry)

W&H Lara Med to autoklawy, które oferują najszybszy cykl sterylizacji w swojej klasie wraz z pełną dokumentacją procesów sterylizacji w standardzie. Cykle sterylizacji w klasie B oraz dodatkowo cykl w klasie S zapewniają sterylizację na najwyższym poziomie. Komora sterylizacji o pojemności 22 litry. Sterylizator wolnostojący z wbudowanymi zbiornikami na wodę czystą i brudną bez konieczności podłączania dodatkowych urządzeń do jego właściwej pracy.

Autoklaw W&H Lexa Med
Autoklaw W&H Lexa Med

Autoklaw W&H Lexa Med (28 litrów)

Autoklawy Lexa MED to wolnostojące urządzenia z cyklami klasy S o zwiększonej wydajności dzięki dużej pojemności komory, krótkim całkowitym czasem sterylizacji i gwarancją doskonałego wysuszenia wsadu. Pojemność komory sterylizacyjnej wynosząca 28 litrów ułatwia planowanie i zapewnia sterylne produkty podczas całego dnia. Stworzone, aby wspierać codzienną medyczną kontrolę zakażeń.


Zapewniamy kompleksową obsługę

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach, usługach serwisowych, składaniu zamówień lub masz inne pytania.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.