Chłodziarka laboratoryjna Liebherr SRPvg 6501
Pojemność: 614 litrówLiebherr
Zamrażarka laboratoryjna Liebherr SFFvh 4001 to niezawodne i nowoczesne rozwiązanie. Wysoka jakość wykonania, stworzone z myślą o profesjonalnych laboratoriach i placówkach badawczych. Urządzenie oferuje pojemność 237 litry oraz szeroki zakres nastawy temperatury od -9°C do -35°C. Dzięki czemu doskonale sprawdza się podczas przechowywania wrażliwych próbek, odczynników i materiałów wymagających stabilnych warunków chłodzenia. Wnętrze zamrażarki wykonano z trwałego tworzywa sztucznego. Urządzenie spełnia rygorystyczne wymagania normy DIN 13277. Dlatego gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa oraz łatwość utrzymania higieny. Funkcjonalny układ sześciu pojemnych szuflad umożliwia wygodną organizację przestrzeni i szybki dostęp do przechowywanych materiałów. Model Liebherr SFFvh 4001 to inwestycja w wydajność, bezpieczeństwo i komfort codziennej pracy laboratoryjnej. Sprawdź pozostałe modele zamrażarek laboratoryjnych znajdujące się w naszej ofercie.
Sprawdź pełną specyfikację produktu:
| Model | Zamrażarka laboratoryjna Liebherr SFFvh 4001 |
|---|---|
| Pojemność brutto: | 273 litry |
| Pojemność netto: | 174 litry |
| Wymiary zewnętrzne w mm (SxGxW): | 597/654/1884 |
| Wymiary wewnętrzne w mm (SxGxW): | 420/400/1400 |
| Zużycie energii w ciągu 365 dni: | 292 kWh |
| Temperatura otoczenia: | +10 °C do +35 °C |
| Oddawanie ciepła: | 479 kJ/h |
| Czynnik chłodniczy: | R 600a |
| Poziom głośności w dB: | 46 dB(A) |
| Częstotliwość / napięcie: | 50/60 Hz / 220-240 V |
| System chłodzenia: | dynamiczny |
| Metoda odszraniania: | odszranianie automatyczne |
| Zakres temperatury: | -9 °C do -35 °C |
| Gradient / max. Fluktuacja: | 7,2 °C / 4,8 °C |
| Materiał obudowy / kolor: | stal / biały |
| Materiał drzwi / kolor: | stal / biały |
| Materiał wnętrza: | tworzywo sztuczne w kolorze białym |
| Sterowanie: | Wyswietlacz kolorowy 2,4", Touch & Swipe |
| Sygnał ostrzegawczy w przypadku awarii: | optyczny i dźwiękowy |
| Alarm braku zasilania: | bezpośrednio po awarii zasilania do min. 12 godz. |
| Złącze beznapięciowe: | tak |
| Rodzaj podłączenia do sieci: | SmartModule |
| Sposób łączenia z siecią: | Zintegrowane, wyjmowane |
| Interfejs: | WLAN/LAN |
| Rejestrator: | Zintegrowany, złącze USB |
| Oświetlenie wewnętrzne: | LED |
| Regulowane półki: | 6 |
| Materiał półek: | ruszty z powłoką z tworzywa sztucznego |
| Powierzchnia użytkowa półek w mm (SxG): | 420 / 400 |
| Maksymalne obciążenie półek: | 45 kg |
| Maksymalny załadunek łącznie: | 315 kg |
| Szuflady: | 6 |
| Uchwyt: | Antybakteryjny uchwyt z mechanizmem otwierającym |
| Przepust czujnika: | 1 x Ø 10 mm |
| DIN 13277: | tak |
| Rodzaj zamka: | mechaniczny |
| Kierunek otwierania drzwi: | prawe przestawne |
| Waga brutto / netto: | 86,2/81,8 kg |
| Klasa pomieszczeń czystych zgodnie z normą ISO EN 14664-1: | ISO klasa 7 |
| Klasa pomieszczeń czystych GMP: | GMP klasy B |
Liebherr
B Medical Systems
Vestfrost Solutions
B Medical Systems
Vestfrost Solutions
Vestfrost Solutions
B Medical Systems
Bolarus