Chłodziarka laboratoryjna Liebherr SRFvg 4011
Pojemność: 420 litrówLiebherr
Zamrażarka laboratoryjna Liebherr SFFsg 5501 wersja 740 to idealne rozwiązanie dla profesjonalnych laboratoriów. Model oferuje imponującą pojemność 499 litrów. Urządzenie zapewnia optymalne warunki przechowywania próbek dzięki regulowanej temperaturze w zakresie od -9°C do -30°C. Dzięki temu umożliwia przechowywanie wrażliwych substancji w stabilnych temperaturach. Dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo dzięki niezawodnemu systemowi monitorowania. Wnętrze zamrażarki wykonano z trwałego tworzywa sztucznego. Model wyposażono w cztery regulowane półki, osiem praktycznych szuflad oraz dwa druciane kosze, co umożliwia łatwą i praktyczną organizację. Niezawodna zamrażarka Liebherr, SFFsg 5501 wersja 740 to gwarancja bezpieczeństwa i efektywności. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i ofertę! Sprawdź również pozostałe modele zamrażarek laboratoryjnych.
Sprawdź pełną specyfikację produktu:
| Model | Zamrażarka laboratoryjna Liebherr SFFsg 5501 wersja 740 |
|---|---|
| Zamrażarka laboratoryjna: | SFFsg 5501 wersja 740 |
| Pojemność całkowita brutto: | 499 l |
| Zakres temperatury: | -9°C do -30°C |
| Wymiary zewnętrzne w mm (S / G / W): | 747 / 769 / 1684 |
| Wymiary wewnętrzne w mm (S / G / W): | 588 / 523 / 1388 |
| Regulowane półki: | 4 |
| Liczba szuflad: | 8 |
| Powierzchnia użytkowa półek w mm (SxG): | 588 / 523 |
| Materiał półek: | ruszty z powłoką z tworzywa sztucznego |
| Maksymalne obciążenie półek: | 60 kg |
| Czynnik chłodniczy: | R 290 |
| Rodzaj sterowania: | wyświetlacz monochromatyczny zprzyciskami dotykowymi |
| Poziom hałasu: | 49 dB(A) |
| Układ chłodzenia: | statyczny |
| Metoda odszraniania: | odszranianie ręczne |
| Materiał obudowy / kolor: | stal / biały |
| Materiał drzwi: | stal (drzwi pełne) |
| Materiał wnętrza: | tworzywo sztuczne w kolorze białym |
| Alarm braku zasilania: | po przywróceniu zasilania |
| Rodzaj alarmu: | optyczny i dźwiękowy |
| Oświetlenie wewnętrzne: | – |
| Złącze / styk dodatkowy: | WiFi/LAN (opcjonalnie) / TAK |
| Rodzaj podłączenia do sieci / Sposób łączenia z siecią: | SmartModule / Możliwość doposażenia |
| Ilość koszy: | 2 |
| Uchwyt: | antybakteryjny uchwyt z mechanizmem otwierającym |
| Zamek: | mechaniczny |
| Kierunek otwierania drzwi: | prawe przestawne |
| Rolki: | - |
| Zużycie energii w ciągu roku: | 501 kWh |
| Temperatura otoczenia: | +10 °C do +35 °C |
| Częstotliwość / napięcie: | 50 Hz / 220-240 V |
| Ciężar brutto / netto: | 104,6/99,4 kg |
| Klasa pomieszczeń czystych zgodnie z normą ISO EN 14664-1: | ISO klasa 5 |
| Klasa pomieszczeń czystych GMP: | GMP klasy B |
Liebherr
Infrico
Infrico
Liebherr
Vestfrost Solutions
Liebherr
Liebherr
Medgree