Akcesoria kriogeniczne

Pudełka kriogeniczne Pudełka kartonowe

Pudełka kartonowe  o wymiarach 132 x 132 x 52 mm przeznaczone do magazynowania krioprobówek o pojemności od 0,5 ml do 2,0 ml. 


Pudełka kartonowe
Pudełka kriogeniczne

Pudełka kartonowe  o wymiarach 132 x 132 x 52 mm przeznaczone do magazynowania krioprobówek o pojemności od 0,5 ml do 2,0 ml. 

Model Wymiary pudełka (SxGxW) Ilość stanowisk Kolor
Pudełka kartonowe 132 x 132 x 52 mm 81 lub 100 biały lub 5-kolorowy zestaw (biały, niebieski, zielony, żółty, różowy)
Pudełka polipropylenowe 132 x 132 x 52 mm 81 lub 100 biały lub 5-kolorowy zestaw (biały, niebieski, zielony, żółty, różowy)
Pudełka poliwęglanowe 132 x 132 x 52 mm 81 lub 100 biały lub 5-kolorowy zestaw (biały, niebieski, zielony, żółty, różowy)
Pudełka kriogeniczne kartonowe
  • Pudełka wykonano z tektury o zwiększonej grubości i pokryto laminatem Plasti-CoatTM chroniącym przed nasiąkaniem wodą. Wewnątrz znajdują się wyjmowane przegrody, które dzielą wnętrze na 81 lub 100 stanowisk. Pudełka kartonowe przeznaczono do magazynowania krioprobówek o pojemności od 0,5 ml do 2,0 ml.
  • Pudełka mogą być klasyczne w białym kolorze jak również w mieszanych 5-kolorowych zestawach, w skład których wchodzą kolory: biały, niebieski, zielony, żółty i różowy.
  • Wymiary pudełka (SxGxW): 132 x 132 x 52 mm

Pudełka kriogeniczne polipropylenowe
  • Pudełka wykonane z polipropylenu charakteryzuje wysoka trwałość zapewniająca w efekcie wielokrotne użycie. Dodatkowo posiadają wytrzymałość na temperatury do -120oC. Wewnątrz znajdują się zintegrowane przegrody, które dzielą wnętrze na 81 lub 100 stanowisk. Polipropylenowe pudełka przeznaczono do magazynowania krioprobówek o pojemności od 0,5 ml do 2,0 ml. Pudełka posiadają dodatkowo pomocnicze oznaczenia numeryczne.
  • Pudełka mogą być po pierwsze klasyczne w białym kolorze a po drugie w mieszanych 5-kolorowych zestawach, w skład których wchodzą kolory: biały, niebieski, zielony, żółty i różowy.
  • Wymiary pudełka (SxGxW): 132 x 132 x 52 mm

Pudełka kriogeniczne poliwęglanowe
  • Pudełka wykonane z poliwęglanu to najbardziej wytrzymałe i dlatego odporne na zużycie pudełka. Materiał, z którego je wykonano pozwala na stosowanie ich w temperaturach kriogenicznych do -190oC (ciekły azot).  Wewnątrz umieszczono zintegrowane przegrody, które dzielą wnętrze na 81 lub 100 stanowisk.
  • Pudełka poliwęglanowe przeznaczone do magazynowania krioprobówek o pojemności od 0,5 ml do 2,0 ml. Dodatkowo pudełka posiadają pomocnicze oznaczenia numeryczne. Perforacja dna umożliwia odprowadzanie wody.
  • Pudełka mogą być klasyczne w białym kolorze lub w jednym z czterech możliwych do wyboru kolorze: czerwonym, zielonym, niebieskim albo żółtym. Pudełka pakowane są w zestawy.
  • Wymiary pudełka (SxGxW): 132 x 132 x 52 mm

UWAGA: na zamówienie posiadamy większość mniej standardowych rozmiarów pudełek. W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu.

Zapewniamy kompleksową obsługę

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach, usługach serwisowych, składaniu zamówień lub masz inne pytania.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.