Hydrolab

Kategorie i filtry
Demineralizatory Hydrolab TECHNICAL PLUS
Demineralizatory Hydrolab TECHNICAL PLUS

Demineralizatory Hydrolab TECHNICAL PLUS

Demineralizator Hydrolab TECHNICAL PLUS to w pełni automatyczny i bezobsługowy system do oczyszczania wody zasilany wodą wodociągową, osiągający wydajność od 5 do 30 l/h. Urządzenia wyposażono w komputerowy system kontroli jakości oczyszczonej wody. Przewodnictwo wody można regulować w zakresie od 0,06 μS/cm do 15-20 μS/cm. Uzyskana woda spełnia wymogi normy PN–EN ISO 3696:1999, ASTM dla wód trzeciego i drugiego stopnia czystości.

Demineralizatory Hydrolab HLP
Demineralizatory Hydrolab HLP

Demineralizatory Hydrolab HLP

Demineralizator Hydrolab HLP to system do oczyszczania wody zasilany wodą wodociągową, osiągający wydajność od 5 do 60 l/h. Urządzenia wyposażono w mikroprocesorowy system kontrolno-pomiarowy. Uzyskana woda o przewodności < 0,06 μS/cm spełnia wymogi norm PN–EN ISO 3696:1999, ASTM, FP i w zależności od zastosowanego modelu może być wykorzystana do analiz instrumentalnych AAS, ICP/MS, IC, HPLC, GC.

Demineralizatory Hydrolab R
Demineralizatory Hydrolab R

Demineralizatory Hydrolab R

Demineralizator Hydrolab R to system do oczyszczania wody zasilany wodą wodociągową, wytwarzający wodę ultraczystą o przewodności < 0,055 μS/cm, spełniającą wymogi normy PN-EN ISO3696:1999 dla wód pierwszego stopnia czystości oraz FP. Urządzenia wyposażone są w rozbudowaną automatykę, która umożliwia kontrolę pracy materiałów eksploatacyjnych, archiwizowanie danych, indywidualne nastawienie progów alarmowych dla parametrów wody zasilającej, wody po odwróconej osmozie oraz wody ultraczystej, a także obsługę funkcji automatycznego płukania modułów membranowych. Demineralizatory Hydrolab R posiadają  szereg zabezpieczeń zapewniających wygodne korzystanie z urządzeń.


Zapewniamy kompleksową obsługę

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach, usługach serwisowych, składaniu zamówień lub masz inne pytania.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.