Waga OHAUS EXP223/AD (31059084)
Zakres ważenia: 220 gOhaus
OHAUS Rotator Genie RT21/M (83041337) to profesjonalny rotator laboratoryjny wyposażony w platformę magnetyczną, która zapewnia wygodne i stabilne mocowanie różnego rodzaju pojemników. Urządzenie oferuje obracanie z prędkością w zakresie od 5 do 35 obr./min. Dzięki czemu uzyskujemy skuteczne i równomierne mieszanie próbek biologicznych, chemicznych oraz diagnostycznych. Kompaktowa i solidna konstrukcja gwarantuje stabilną pracę nawet podczas ciągłego użytkowania. Urządzenie może być używane w komorach chłodniczych i inkubatorach. OHAUS Rotator Genie RT21/M idealnie sprawdza się w laboratoriach badawczych, medycznych i biotechnologicznych. Będzie do doskonały wybór szczególnie w procedurach wymagających łagodnego mieszania próbek, takich jak immunoprecypitacja białek, hybrydyzacja czy mieszanie próbek krwi. Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych modeli wytrząsarek laboratoryjnych.
Sprawdź pełną specyfikację produktu:
| Model | OHAUS Rotator Genie RT21/M (83041337) |
|---|---|
| Sterowanie: | Analogowe |
| Wyświetlacz: | - |
| Akcesoria w zestawie: | Platforma magnetyczna |
| Pojemność: | 2,25 kg wyśrodkowane na osi |
| Ruch: | Obracanie |
| Prędkość obrotowa: | 5 – 35 obr./min |
| Prędkość kołysania: | - |
| Kąt nachylenia: | - |
| Zegar: | - |
| Wymiary platformy magnetycznej (dł. × szer.): | 290 x 315 mm |
| Wymiary tacy (dł. × szer.): | 260 x 260 mm |
| Certyfikaty bezpieczeństwa: | CE |
| Zasilanie: | 230 V, 0,25 A, 50 Hz |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 175 x 400 x 400 mm |
| Masa netto: | 5,2 kg |
| Warunki pracy: | 0 – 38°C, 95% wilg. wzgl., bez kondensacji |
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus