Gęstościomierze

Gęstościomierz Densito Mettler Toledo

Gęstościomierz przenośny Densito i DensitoPro Mettler Toledo

Densito (nr kat. 30330857) i DensitoPro (nr kat. 30330858) Mettler Toledo to przenośne, lekkie, intuicyjne i wytrzymałe gęstościomierze przeznaczone do pracy w laboratorium i w terenie. Urządzenia oferują pomiar gęstości, zawartości cukru w skali Brix i wielu innych parametrów za pomocą wbudowanych algorytmów. Współczynniki kompensacji korygują wartość pomiaru do żądanej temperatury, zapewniając dokładne wyniki niezależnie od temperatury.


Producent
Kategoria
Dane techniczne

Model

Densito (Densito2Go)

DensitoPro (Dentiso2Go Pro)

Nr katalogowy

30330857

30330858

Producent

Mettler Toledo

Gęstość (g/cm3)

Zakres pomiarowy

0,000 – 3,000

Dokładność

±0,001

Powtarzalność

±0,0005

Rozdzielczość

0,0001

Temperatura (℃)

Zakres temperatur próbki

0℃ – 50℃

Rozdzielczość

0,1

Dokładność

±0,2

Zakres temperatur otoczenia

-10℃ do 50℃

0℃ do 50℃

Skale pomiarowe (niektóre skale można dostosować i można je kompensować do określonych temperatur)

Gęstość, ciężar właściwy, etanol (alkohol), Brix, API2, Baumé, H2SO4, Plato, Proof (USA i Wielka Brytania), stężenie zdefiniowane przez użytkownika

Kompensacja temperatury

Automatyczna lub za pomocą zdefiniowanego przez użytkownika współczynnika korekcji temperatury

Objętość próbki

2 ml

Metody

Maksymalna liczba metod: 30

Pamięć wyników

Maksymalna liczba wyników: 1100

Języki

Angielski, chiński, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, portugalski, rosyjski, indonezyjski, koreański, polski, tajski, turecki

Wyświetlacz

Kolorowy wyświetlacz 2.4”

Nawigacja

Przyciski i joystick

Złącza

USB-A (drukarka USB-P25, klucz sprzętowy drukarki Bluetooth)

USB-C (oprogramowanie komputerowe EasyDirect Density and Refractometry)

USB-A (drukarka USB-P25, klucz sprzętowy drukarki Bluetooth)

USB-C (oprogramowanie komputerowe EasyDirect Density and Refractometry)

RFID i czytnik kodów kreskowych

Ochrona

Zabezpieczenie hasłem

Akumulatory

Litowo-jonowe (z możliwością ładowania i wyjmowania)

Waga

355 g


Cechy główne
  • Pomiar gęstości w dowolnym miejscu. Jasny, kolorowy wyświetlacz gęstościomierza Densito zapewnia doskonałą widoczność zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Wielokrotne pomiary sekwencyjne mogą być wykonywane z łatwością dzięki niskiej wadze a także ergonomicznej konstrukcji urządzenia.
  • Pomiary w kilka sekund. Pomiar za pomocą przenośnego gęstościomierza umożliwia rurka doprowadzająca, która jest zanurzana bezpośrednio w próbce. Wynik ma dokładność do trzeciego miejsca po przecinku i uzyskiwany jest od razu, co pozwala użytkownikowi przejść do następnej próbki. W celu zwiększenia bezpieczeństwa można ustawić limity pomiarowe, aby szybko zidentyfikować wyniki poza wartościami granicznymi.
  • Automatyczne pobieranie próbek. Wbudowana pompa do pobierania próbek oznacza, że napełnianie i opróżnianie celi pomiarowej odbywa się całkowicie automatycznie po naciśnięciu przycisku. Szybkość pobierania próbek można dostosować do zadania a także rodzaju badanych próbek.
  • Zaawansowane zarządzanie danymi. W urządzeniu można zapisać do 1100 wyników. Większą elastyczność zapewnia oprogramowanie EasyDirect, które pozwala zarządzać danymi w komputerze: umożliwia przeglądanie i filtrowanie wyników oraz tworzenie wykresów w celu monitorowania próbek w czasie. Raporty można drukować z programu lub bezpośrednio z urządzenia.
  • Model DensitoPro wyposażono dodatkowo w czytnik RFID i kodów kreskowych, co pozwala na proste wprowadzenie identyfikatora próbki.

Zapewniamy kompleksową obsługę

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach, usługach serwisowych, składaniu zamówień lub masz inne pytania.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.