Waga OHAUS PX225D (30478197)
Zakres ważenia: 82/220 gOhaus
OHAUS Roto-Shake Genie RT22 (83041385) to wytrzymały rotor laboratoryjny zaprojektowany do kołysania, obracania oraz wytrząsania próbek. Regulowana prędkość obrotowa w zakresie 5 – 35 obr./min oraz prędkość kołysania 10 – 70 obr./min pozwalają na dostosowanie parametrów do specyfiki prowadzonych badań. Solidna i wytrzymała konstrukcja gwarantuje stabilność oraz niezawodność nawet podczas długotrwałej eksploatacji. Pokrętło regulacyjne z oznaczeniami ułatwia obsługę i szybkie nastawienie parametrów pracy. Kompaktowe wymiary urządzenia, sprawiają że zajmuje ono niewiele miejsca na stanowisku laboratoryjnym. Dodatkowo nasadki do orbitowania w 3D lub w poziomie przekształcają rotor Roto-Shake Genie w wytrząsarkę orbitalną. OHAUS Roto-Shake Genie RT22 znajduje zastosowanie w laboratoriach biologicznych, biotechnologicznych, diagnostycznych oraz badawczych. Sprawdź naszą ofertę dostępnych wytrząsarek laboratoryjnych.
Sprawdź pełną specyfikację produktu:
| Model | OHAUS Roto-Shake Genie RT22 (83041385) |
|---|---|
| Sterowanie: | Analogowe |
| Wyświetlacz: | - |
| Akcesoria w zestawie: | Płytka zaciskowa do probówek 10-13 mm, płytka zaciskowa do probówek 15-17 mm, płytka zaciskowa do probówek 2830 mm, 4 paski do mocowania worków, taca antypoślizgowa |
| Pojemność: | 4,5 kg wyśrodkowane na osi do obracania/ kołysania |
| Ruch: | Kołysanie, obracanie, wytrząsanie z akcesoriami |
| Prędkość obrotowa: | 5 – 35 obr./min |
| Prędkość kołysania: | 10 – 70 obr./min |
| Kąt nachylenia: | 10° |
| Zegar: | - |
| Wymiary platformy magnetycznej (dł. × szer.): | 200 x 340 mm |
| Wymiary tacy (dł. × szer.): | 305 x 305 mm |
| Certyfikaty bezpieczeństwa: | CE |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 252 x 508 x 267 mm |
| Masa netto: | 11,8 kg |
| Warunki pracy: | 0 – 38°C, 95% wilg. wzgl., bez kondensacji |
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus