Wirówka OHAUS FC5515R (30130868)
Max. pojemność (wirnik): 44 x 1,5 / 2,0 ml; 12 x 5 mlOhaus
OHAUS Vortex-Genie Pulse EU (83041259) to pulsacyjna wytrząsarka typu vortex z cyfrowym sterowaniem. Przeznaczona do szybkiego i efektywnego mieszania próbek laboratoryjnych. Urządzenie oferuje regulację prędkości w zakresie 500–2 850 rpm oraz programowalny tryb pulsacyjny, który umożliwia nastawie czasu pracy i przerw. Dzięki temu uzyskujemy powtarzalność procesów mieszania. Czytelny czerwony wyświetlacz LED oraz funkcja timera zwiększają wygodę i komfort pracy. Urządzenie może pracować w trybie ciągłym lub impulsowym. Solidna konstrukcja wykonana z wysokiej jakości materiałów zapewnia bezpieczną i stabilną pracę nawet przy intensywnym użytkowaniu. Dodatkowo kompaktowe wymiary vortexu ułatwiają organizację stanowiska pracy. Wytrząsarka OHAUS Vortex-Genie Pulse EU to funkcjonalność i powtarzalność. Dzięki temu doskonale sprawdzi się w różnych środowiskach pracy. Przejrzyj wszystkie dostępne modele wytrząsarek typu vortex jakie posiadamy w naszej ofercie.
Sprawdź pełną specyfikację produktu:
| Model | OHAUS Vortex-Genie Pulse EU (83041259) |
|---|---|
| Sterowanie: | Cyfrowe |
| Wyświetlacz: | Czerwony LED |
| Tryb pracy: | Bez użycia rąk, impuls |
| Akcesoria w zestawie: | Platforma 3-calowa, zdejmowana nasadka |
| Zakres prędkości: | 500 obr./min - 2850 obr./min |
| Orbita: | 3 mm |
| Zegar: | 1-99 minut |
| Pulsacyjny — czas wł./ wył.: | 0,1 sekundy - 99 minut |
| Certyfikaty bezpieczeństwa: | CE; ETL |
| Zasilanie: | 230 V, 0,5 A, 50 Hz |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 165 x 122 x 165 mm |
| Masa netto: | 4 kg |
| Warunki pracy: | 0 – 38°C, 95% wilg. wzgl., bez kondensacji |
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus