Zamrażarki szokowe do osocza

Kategorie i filtry

Zamrażarki szokowe do osocza firmy B Medical Systems przeznaczone są do szybkiego zamrażania osocza zgodnie ze standardami medycznymi w bankach krwi i ośrodkach krwiodawstwa.

Zamrażarka szokowa do osocza B Medical Systems
Zamrażarka szokowa do osocza B Medical Systems

Zamrażarka szokowa do schładzania osocza B Medical Systems

Innowacyjna zamrażarka szokowa do osocza umożliwiająca jednorodne chłodzenie a także gwarantująca superszybki cykl zamrażania. Kolorowy ekran dotykowy 7” zapewniający łatwy dostęp do wszystkich funkcji. Temperatura pracy (zamrażanie) wynosi – 50°C. Urządzenie może pracować także w trybie ekologicznym z temperaturą pracy -43°C.

Model Ilość worków (250 ml) Ilość worków (850 ml) Temp. pracy (zamrażanie) Czas zamrażania do -30°C (250 ml) Czas zamrażania do -30°C (850 ml) Wymiary zewnętrzne (WxSxG)
CSF 61 30 (pojedyncza warstwa); 60 (podwójna warstwa) 20 (pojedyncza warstwa) – 50 ° C 26 min 45 min 1910 x 1080 x 830 mm

Zamrażarki szokowe do osocza B Medical Systems zapewniają jeden z najkrótszych czasów zamrażania wśród dostępnych na rynku urządzeń. Największy model jest w stanie schłodzić 48 torebek o pojemności 350 ml do temperatury wewnętrznej poniżej -30°C w mniej niż 30 minut.

Zamrażarki szokowe do osocza B Medical Systems sklasyfikowane są jako wyroby medyczne klasy II(a) i akredytowane jako zgodne ze standardami AABB, CSF 61 i CSF 101. Urządzenia te opierają się na opatentowanej, unikalnej technologii, która została opracowana przez firmę B Medical Systems w wyniku 40 lat doświadczenia w chłodnictwie medycznym, w tym ponad 15 lat w zamrażaniu szokowym kontaktowym.

Zamrażarki szokowe B Medical Systems posiadają innowacyjną technologię zamrażania, dysponują wysokowydajnym układem chłodzenia i posiadają czynnik chłodniczy o niskim wpływie na środowisko.

W urządzeniu znajdują się dwie płyty chłodzące nachylone pod kątem 5°, które zapewniają superszybki cykl zamrażania. Dwa niezależne poziomy  pozwalają jednocześnie zamrażać i rozmrażać jeśli będzie to niezbędne. Siłowniki liniowe samo-regulują się w celu przyłożenia odpowiedniej siły do worków z osoczem. Brak narażenia na ekstremalnie niskie temperatury chroni przed pękaniem worków.  Zamrażarka gwarantuje jednorodne chłodzenie worków pomimo obecności pęcherzyków powietrza lub nierównomiernego wypełnienia.

Zamrażarki szokowe B Medical Systems wyposażone są w zintegrowane rozwiązania przeznaczone do monitorowania i zapewniające pełną identyfikowalność. Urządzenie dysponuje uniwersalnym oprogramowaniem do zdalnego monitorowania, nagrywania i długoterminowej archiwizacji danych.

Zamrażarki wyposażone są w 7 calowy kolorowy ekran dotykowy umieszczony na wysokości oczu z dostępem do wszystkich funkcji. Dodatkowo urządzenie posiada skaner kodów kreskowych, zaawansowany system alarmowy audiowizualny ze zdalną transmisją, port USB oraz gniazdo kart SD umożliwiające łatwy eksport danych.


Zapewniamy kompleksową obsługę

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach, usługach serwisowych, składaniu zamówień lub masz inne pytania.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.