Zamrażarki niskotemperaturowe do -86˚C

Zamrażarka niskotemperaturowa pionowa Vestfrost ULTF-37i

Vestfrost ULTF-37i to kompaktowa niskotemperaturowa zamrażarka pionowa o pojemności 37 litrów i  zakresie nastawy temperatury od -60°C do -86°C.


ULTF-37i
Zamrażarka niskotemperaturowa pionowa Vestfrost

Vestfrost ULTF-37i to kompaktowa niskotemperaturowa zamrażarka pionowa o pojemności 37 litrów i  zakresie nastawy temperatury od -60°C do -86°C.

Model Pojemność (l) Zakres temperatury Max ilość pudełek (50 mm) Klasyfikacja medyczna Wymiary zewnętrzne (WxSxG) Wymiary wewnętrzne (WxSxG)
ULTF-37i 37 -60°C do -86°C 33 NIE 631 x 630 x 675 mm 433 x 439 x 271 mm
Dane tachniczne
Wymiary i konstrukcja
Wymiary zewnętrzne (WxSxG) 631x630x675 mm
Wymiary wewnętrzne (WxSxG) 433x439x271 mm
Materiał wnętrza Stal nierdzewna
Materiał obudowy Stal malowana
Rodzaj izolacji Pianka poliuretanowa
Grubość izolacji 80 mm
Mobilność 4 x regulowane kółka
Pojemność 37 l
Pudełka kriogeniczne 2” 33
Waga 59 kg
Wydajność
Zakres temperatury -60°C do -86°C
Zużycie energii 3,2 kWh/24h
System chłodzenia
Czynniki chłodnicze Nature R 2
Układ chłodzenia 1-kompresorowy, chłodzenie okołokomorowe
Warunki pracy
Napięcie 115/220 V
Częstotliwość 50/60 Hz
Hałas 46 dB
Alarmy (dźwiękowy i wizualny)
Wysoka/niska temperatura TAK
Otwarte drzwi TAK
Brak zasilania TAK
Awaria sondy TAK
Dodatkowe cechy
Sterownik i-CARE
Podtrzymanie bateryjne wyświetlacza temperatury i alarmowania TAK
Drzwi Pojedyncze drzwi pełne
Zamek Drzwi zamykane na klucz
Półki 1 szt.
Komunikacja Port USB

 


Główne cechy
 • Zamrażarka niskotemperaturowa ULTF-37i posiada zakres temperatury: -60°C do -86°C. Rozszerzony zakres temperatury zapewnia elastyczność w dostosowywaniu chłodzenia do określonych wymagań a także oszczędność energii, obniżając równocześnie koszty operacyjne oraz emisję dwutlenku węgla.
 • Zamrażarka niskotemperaturowa ULTF-37i wyposażona w nowoczesny sterownik i-Care. Kontroler i-Care posiada 5-calowy ekran dotykowy z intuicyjnymi ikonami i łatwym w nawigacji menu. Dzięki czemu ułatwia dostęp do informacji, zmianę ustawień oraz wyodrębnianie danych.
 • Zamrażarka niskotemperaturowa ULTF-37i charakteryzuje się niewielkimi wymiarami. Możliwość umieszczenia jej na blacie, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca w laboratorium.
 • Zamrażarka ULTF-37i dysponuje skuteczną izolacją z VIP (panele próżniowe) i pianki poliuretanowej o grubości 80 mm.
 • Układ chłodzenia zamrażarki niskotemperaturowej ULTF-37i to wydajny energetycznie system 1-kompresorowy (chłodzenie okołokomorowe).
 • W układzie chłodzenia zamrażarki niskotemperaturowej ULTF-37i użyto przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy Nature R 2 (naturalny, ekologiczny).
 • Urządzenie wyposażono dodatkowo w podtrzymanie bateryjne wyświetlacza temperatury i alarmowania.
 • Obudowa zamrażarki ULTF-37i wykonana z malowanej stali, natomiast wnętrze wykonano ze stali nierdzewnej.
 • Urządzenie posiada wewnątrz 2 półki + podłoga.
 • Zamrażarka posiada drzwi zewnętrzne wyposażone w zamek na klucz.
 • Urządzenie ULTF-37i wyposażono w najlepszą w swojej klasie klamkę ULT. Uchwyt gwarantuje wyjątkowo szczelne zamknięcie, co w efekcie zapewnia bezpieczne i niezawodne przechowywanie próbek. Uchwyt drzwi jest ergonomiczny i wygody w obsłudze, dzięki czemu wielokrotne otwieranie i zamykanie urządzenia w ciągu dnia pracy nie stanowi problemu.
 • Możliwość komunikacji zamrażarki z komputerem za pomocą portu USB.
 • Zamrażarka wyposażona w alarmy (dźwiękowy i wizualny) w przypadku za wysokiej lub za niskiej temperatury, braku zasilania, awarii sondy a także niedomkniętych drzwi.
 • Zamrażarka niskotemperaturowa ULTF-37i posiada możliwość zamontowania dodatkowo systemu CO₂ backup oraz rejestratora temperatury.
 • Vestfrost ULTF-37i należy do nowej serii i-Care zawierającej wbudowany rejestrator danych, wykres temperatury na żywo i listę zdarzeń, które zapewniają szybki przegląd stanu przechowywanych materiałów.

Zapewniamy kompleksową obsługę

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach, usługach serwisowych, składaniu zamówień lub masz inne pytania.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.