Wytrząsarki otwarte

Wytrząsarka kołyskowa OHAUS SHRK07AL1

OHAUS SHRK07AL1 ( nr kat. 30391954) to wytrząsarka analogowa o ruchu kołyszącym, 1-poziomowa. Łatwe w obsłudze, ekonomiczne urządzenie do zastosowań wymagających kołyszącego ruchu wytrząsarki. Zakres prędkości wytrząsarki od 1 do 75 obr./min. Kąt nachylenia wytrząsarki od 0 do 15°. Maksymalne obciążenie urządzenia 7,3 kg.


Producent
SHRK07AL1
Wytrząsarka kołyskowa OHAUS

OHAUS SHRK07AL1 ( nr kat. 30391954) to wytrząsarka analogowa o ruchu kołyszącym, 1-poziomowa. Łatwe w obsłudze, ekonomiczne urządzenie do zastosowań wymagających kołyszącego ruchu wytrząsarki. Zakres prędkości wytrząsarki od 1 do 75 obr./min. Kąt nachylenia wytrząsarki od 0 do 15°. Maksymalne obciążenie urządzenia 7,3 kg.

Model Numer katalogowy Sterowanie Ruch Zakres prędkości [obr./min] Maksymalne obciążenie
SHRK07AL1 30391954 analogowe kołyszący/0 – 15° 1 do 75 7,3 kg
SHRK07AL2 30391961 analogowe kołyszący/0 – 15° 1 do 75 7,3 kg
SHRK04DG 30391989 cyfrowe kołyszący/0 – 15° 1 do 50 4,5 kg
Główne cechy
 • Wytrząsarki kołyskowe charakteryzują się kompaktową konstrukcją. Urządzenie potrzebuje mało miejsca i mieści się pod większością wyciągów i inkubatorów.
 • Model SHRK07AL2 występuje w wersji dwupoziomowej, która w porównaniu z wersją jednopoziomową podnosi wydajność przy jednakowej ilości wymaganego miejsca i zapewnia odległość 8,9 cm pomiędzy platformami.
 • Podstawa wytrząsarki wykonana została z odlewanego aluminium co gwarantuje trwałość i dodatkową stabilność.
 • Wytrząsarka wyposażone jest w sterowanie mikroprocesorowe. Pozwala to na regulację nachylenia, co umożliwia użytkownikowi łatwo dostosować kąt kołysania w zakresie od 0 do 15° podczas działania urządzenia. Płynna regulacja prędkości zapewnia powolny ruch kołyszący.
 • Modele analogowe posiadają niezależne pokrętła sterujące regulujące prędkość, nachylenie i czas.
 • Wytrząsarka cyfrowa wyposażona jest w wyświetlacz LED. Prędkość, kąt nachylenia i czas ustawia się przy pomocy touchpada. Wyświetlacze LED są niezależne i pozwalają użytkownikowi kontrolować równocześnie wszystkie ustawienia. Wyświetlacz gwarantuje powtarzalność i dokładność wyników każdego pomiaru. Wyświetlacz jest czytelny i dobrze widoczny z większej odległości. Wyświetlacz przedstawia ostatnio używane ustawienia po ponownym uruchomieniu urządzenia.

Funkcje bezpieczeństwa
 • Funkcja ochrony przed przeciążeniem aktywuje sygnały dźwiękowe w sytuacji gdy system wykryje przeszkodę lub przeciążenie tacy.
 • Funkcja zmiany prędkości umożliwia powolne zwiększanie prędkości, do momentu uzyskania pożądanej wartości,  chroniąc przed rozpryskiem.
 • Funkcja zegara w modelach analogowych automatycznie zatrzymuje ruch kołyszący, w momencie gdy skończy się czas.
 • Konstrukcja chroniąca przed rozpryskami zapewnia odprowadzanie płynów od części wewnętrznych.
 • Model cyfrowy posiada funkcję alarmu dźwiękowego uruchamia alarm, w trybie pracy z limitem czasu, w momencie kiedy czas się skończy.

Warunki i środowisko pracy

Wytrząsarka może być używana w chłodniach, inkubatorach i środowiskach CO2. Temperatura pracy od -10 do 60°C, przy maks. Wilgotności do 80%, bez skraplania.


Zastosowanie

Żele barwiące i odbarwiające

Procedury hybrydyzacji

Hematologia

Techniki hydrolizy


Informacje dotyczące zamawiania

Na zestaw składają się: z wytrząsarka, kabel zasilający oraz antypoślizgowa gumowa mata na tacę roboczą.

Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia do wytrząsarki dedykowanych akcesoriów.


Zapewniamy kompleksową obsługę

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach, usługach serwisowych, składaniu zamówień lub masz inne pytania.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.