pH-metry stacjonarne
Miernik pH FiveEasy Plus FP20 (30266627)
Mettler Toledo
Waga analityczna OHAUS PX125D (nr katalogowy 30478196) to idealne rozwiązanie dla laboratoriów, które wymagają precyzyjnego ważenia. Dzięki zakrsowi ważenia od 52 do 120 g oraz odczytowi 0,01/0,1 mg, waga zapewnia dokładność na najwyższym poziomie. Wyposażona w innowacyjną funkcję AutoCal, gwarantuje automatyczną kalibrację, co zwiększa komfort użytkowania. OHAUS PX125D to doskonały wybór dla profesjonalistów, którzy cenią sobie niezawodność i precyzję w codziennej pracy. Sprawdź naszą ofertę już dziś!
Sprawdź pełną specyfikację produktu:
| Model | Waga OHAUS PX125D (30478196) |
|---|---|
| Numer katalogowy: | 30478196 |
| Zakres ważenia: | 52/120 g |
| Odczyt d (g): | 0,0001 |
| Powtarzalność (sd.), ≤ 5% max. obciążenia (g): | 0,00001 |
| Powtarzalność (sd.), 5% max. obciążenia do optymalnego max. zakresu (g): | 0,00002 |
| Powtarzalność (sd.), 5% max. obciążenia do max. zakresu (g): | 0,0001 |
| Odchylenie liniowości , typowe (g): | ±0,00006 |
| Odchylenie liniowości (g): | ±0,0001 |
| Czas stabilizacji: | 10 s |
| Dryft temp. czułości (PPM/K): | ± 2 |
| Typowa minimalna naważka (g)(USP, K=2, U=0.10%): | 20 mg |
| Optymalna minimalna naważka (g)(USP, K=2, U=0.10%, SRP≤0.41d): | 8,2 mg |
| Jednostki pomiaru: | Miligram, gram, kilogram, uncja, funt, karat, pennyweight, uncja (trojańska), gran, Newton, tael hongkoński, tael singapurski, tael tajwański, momme, Tical (MM), mesghal, tola (Indie), bat, 1 jednostka użytkownika |
| Tryby pracy: | Ważenie, Liczenie sztuk, Ważenie procentowe, Ważenie zwierząt/dynamiczne, Wyznaczanie gęstości, Recepturowanie |
| Szalka (Ø): | 80 mm |
| Kalibracja wewnętrzna: | Tak |
| AutoCal: | Adjustacja wewnętrzna |
| Zakres tary: | Do max. nośności przez odejmowanie |
| Zasilanie: | Moc wejściowa: 100 – 240V ~ 200mA 50 – 60Hz 12 –18VAMoc wyjściowa: 12 VDC 0,5A |
| Wymiary po montażu (Dł. x Szer. x Wys.): | 209 × 321 × 309 mm |
| Komunikacja: | RS232, USB |
| Zakres temperatury pracy: | Warunki pracy dla zwykłych zastosowań laboratoryjnych: od +10 do + 30 ° C(gwarantowana typowa temp. pracy między +5 a + 40 ° C) |
| Waga netto: | 4,5 kg |
| Waga z opakowaniem: | 7 kg |
| Wymiary opakowania (Dł. x Szer. x Wys.): | 507 × 387 × 531 mm |
Mettler Toledo
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus