Kompaktowe wagi stołowe
Waga OHAUS R71MHD6-EU-M (30104940)
Ohaus
Wagosuszarka OHAUS MB120 (nr katalogowy 30241169) to niezawodne urządzenie, które sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Z maksymalnym obciążeniem do 120 g oraz dokładnością odczytu 0.01 % / 0.001 g, zapewnia precyzyjne wyniki. Umożliwia suszenie w zakresie temperatur od 40° do 230°C, z możliwością regulacji co 1°C. Z pamięcią na 100 metod i 1000 wyników pomiaru, a także czterema wbudowanymi profilami suszenia, MB120 to idealne rozwiązanie dla laboratoriów i przemysłu. Odkryj nową jakość w analizie prób!
Sprawdź pełną specyfikację produktu:
| Model | Wagosuszarka OHAUS MB120 (30241169) |
|---|---|
| Model | |
| Nr katalogowy: | 30241169 |
| Producent: | OHAUS |
| Maksymalne obciążenie: | 120 g |
| Dokładność odczytu: | 0.01 % / 0.001 g |
| Powtarzalność (odch. stand.) (g): | 0,05% (próbka 3 g), 0,015% (próbka 10 g) |
| Przedział wilgotności: | 0,01% do 100%, (od 0,01% do 1000% w trybie odzysku) |
| Wyjście: | RS232, host USB, urządzenie USB |
| Element grzejny: | Halogen |
| Zakres temperatur: | od 40° do 230°C (skoki o 1°C) |
| Zasilanie: | 120 lub 240 VAC 50/60 Hz |
| Temperatura pracy: | 10 – 40 °C |
| Typ wyświetlacza: | 109 mm, QVGA, ekran dotykowy TFT |
| Wyświetlane wyniki: | %wilgoci, %sucha pozostałość, stosunek wilgoci do suchej masy, czas, temperatura, waga, nazwa metody, krzywa suszenia i dane |
| Wielkość szalki: | 90 mm |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.): | 211 × 180 × 355 mm |
| Masa netto: | 5,23 kg |
| Ciężar transportowy: | 8,35 kg |
| Akcesoria do wagosuszarek OHAUS | MB25 | Nr katalogowy |
| Zestaw do kalibracji temperatury | + | 11113857 |
| Uchwyt na szalki | + | 80252476 |
| Szalki jednorazowe, 80szt | + | 80850086 |
| Szalki jednorazowe, 50szt | + | 30585411 |
| Filtry z włókna szklanego, 200szt | + | 80850087 |
| Zamykana szalka na próbki | + | 80252477 |
| Szalki wielorazowe, 3szt, 14mm | + | 80252479 |
| Szalki wielorazowe, 3szt, 7mm | + | 80252478 |
| Osłona ochronna | + | 80252475 |
| Zabezpieczenie przeciwkradzieżowe | + | 80850043 |
| Kabel, USB-RS232 konwerter | + | 30268619 |
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Mettler Toledo
Ohaus
Ohaus
Ohaus