Waga przenośna OHAUS Scout STX421 (30253065)
Zakres ważenia: 420 gOhaus
OHAUS Roto-Rock Genie RT23 (83041253) to wytrzymały rotor laboratoryjny przeznaczony do efektywnego kołysania i obracania próbek. Prędkość obrotowa regulowana w zakresie 1 – 35 obr./min, a prędkość kołysania 1 – 70 obr./min. Dzięki czemu łatwo można dostosować parametry do wymagań prowadzonych badań. Solidna i wytrzymała konstrukcja gwarantuje stabilność oraz niezawodność nawet podczas długotrwałej eksploatacji. Pokrętło regulacyjne z oznaczeniami ułatwia obsługę i szybkie nastawienie parametrów pracy. Kompaktowe wymiary pozwalają zaoszczędzić miejsce na stanowisku pracy. Roto-Rock Genie RT23 wyposażono w ekran dotykowy LCD, który ułatwia przełączanie między trybami obracania i kołysania. Dodatkowo umożliwia programowanie prędkości, czasu, kąta kołysania, a także kombinacji cykli kołysania/obracania. OHAUS Roto-Rock Genie RT23 to doskonały wybór do laboratorium biologicznego, biotechnologicznego, diagnostycznego lub badawczego. Sprawdź naszą pełną ofertę dostępnych modeli wytrząsarek laboratoryjnych.
Sprawdź pełną specyfikację produktu:
| Model | OHAUS Roto-Rock Genie RT23 (83041253) |
|---|---|
| Sterowanie: | Dotykowe |
| Wyświetlacz: | LCD |
| Akcesoria w zestawie: | Platforma magnetyczna, tacka do kołysania |
| Pojemność: | 4,5 kg wyśrodkowane na osi do obracania/ kołysania |
| Ruch: | Kołysanie, obracanie, czasowe automatyczne przełączanie kołysanie/obracanie |
| Prędkość obrotowa: | 1 – 35 obr./min |
| Prędkość kołysania: | 1 – 70 obr./min |
| Kąt nachylenia: | 0–25° |
| Zegar: | Od 1 sekundy do 99 godzin, 59 minut |
| Wymiary platformy magnetycznej (dł. × szer.): | 250 x 320 mm |
| Wymiary tacy (dł. × szer.): | 300 x 300 mm |
| Certyfikaty bezpieczeństwa: | CE |
| Zasilanie: | 24 V DC, 2.5A |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 300 x 400 x 380 mm |
| Masa netto: | 9,7 kg |
| Warunki pracy: | 0 – 38°C, 95% wilg. wzgl., bez kondensacji |
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus