OHAUS Pioneer Precision PX623
Ohaus
OHAUS Vortex-Genie 2T EU (83041250) to niezawodna, analogowa wytrząsarka typu vortex umożliwiająca precyzyjne mieszanie. Sterowanie za pomocą pokrętła regulacyjnego z oznaczeniami na tarczy. Zakres prędkości od 600 obr./min do 2700 obr./min. Model ten wyposażono w 3-calową platformę z gumową osłonką oraz zdejmowaną nasadkę. Vortex umożliwia pracę w trybie dotykowym lub ciągłym. Dodatkowo urządzenie posiada programowalny timer do automatycznego zatrzymywania. Solidna i wytrzymała konstrukcja zapewnia bezpieczną pracę nawet przy wysokich prędkościach. Ponadto kompaktowe wymiary to łatwiejsza organizacja stanowiska pracy i komfort przy codziennym użytkowaniu. Wytrząsarka OHAUS Vortex-Genie 2T EU to skuteczne działanie w różnych środowiskach pracy. Zapoznaj się z naszą pełną ofertę wytrząsarek typu vortex.
Sprawdź pełną specyfikację produktu:
| Model | OHAUS Vortex-Genie 2T EU (83041250) |
|---|---|
| Sterowanie: | Analogowe |
| Wyświetlacz: | - |
| Tryb pracy: | Dotyk, bez użycia rąk |
| Akcesoria w zestawie: | Platforma 3-calowa, zdejmowana nasadka |
| Zakres prędkości: | 500 obr./min - 2700 obr./min |
| Orbita: | 4 mm |
| Zegar: | 1-60 sekund; 1-60 minut |
| Pulsacyjny — czas wł./ wył.: | - |
| Certyfikaty bezpieczeństwa: | CE; ETL |
| Zasilanie: | 230 V, 0,5 A, 50 Hz |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 165 x 122 x 165 mm |
| Masa netto: | 4 kg |
| Warunki pracy: | 0 – 38°C, 95% wilg. wzgl., bez kondensacji |
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus