OHAUS Enviro-Genie MI3C (83041364)
Zakres prędkości: 1 – 35 obr./minOhaus
OHAUS Vortex-Genie 2 EU (83041404) to wydajna, analogowa wytrząsarka typu vortex. Urządzenie oferuje zmienne prędkości i zapewnia precyzyjne mieszanie. Sterowanie w zakresie od 600 obr./min do 2700 obr./min z pomocą pokrętła regulacyjnego z oznaczeniami na tarczy. Model ten wyposażono w platformę 3-calową z gumową osłonką oraz zdejmowaną nasadkę. Vortex umożliwia pracę w trybie ciągłym lub dotykowym. Solidna konstrukcja ze stabilną podstawą, gwarantuje bezpieczną pracę nawet przy wysokich prędkościach. Dodatkowo kompaktowe wymiary umożliwiają łatwą organizację stanowiska pracy i komfortowe codzienne użytkowanie. Wytrząsarka OHAUS Vortex-Genie 2 EU to wytrzymałość niezawodne działanie w różnych środowiskach pracy. Poznaj naszą pełną ofertę wytrząsarek typu vortex.
Sprawdź pełną specyfikację produktu:
| Model | OHAUS Vortex-Genie 2 EU (83041404) |
|---|---|
| Sterowanie: | Analogowe |
| Wyświetlacz: | - |
| Tryb pracy: | Dotyk, bez użycia rąk |
| Akcesoria w zestawie: | Platforma 3-calowa, zdejmowana nasadka |
| Zakres prędkości: | 500 obr./min - 2700 obr./min |
| Orbita: | 4 mm |
| Zegar: | - |
| Pulsacyjny — czas wł./ wył.: | - |
| Certyfikaty bezpieczeństwa: | CE; ETL |
| Zasilanie: | 230 V, 0,5 A, 50 Hz |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 165 x 122 x 165 mm |
| Masa netto: | 4 kg |
| Warunki pracy: | 0 – 38°C, 95% wilg. wzgl., bez kondensacji |
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus