Waga OHAUS R71MHD3-EU (30088832)
Zakres ważenia: 3 kgOhaus
OHAUS Vortex-Genie 2 Digital EU (ABI) (83041313) to niezawodna, cyfrowa wytrząsarka typu vortex. Dedykowana do precyzyjnego mieszania próbek. Urządzenie oferuje płynną regulację obrotów w zakresie 500–2 850 rpm. Dzięki temu łatwo uzyskać odpowiednie parametry pracy dopasowane do konkretnych zastosowań laboratoryjnych. Model ten wyposażono w adapter mikropłytki 96/384 Applied Biosystems. Dodatkowo czytelny czerwony wyświetlacz LED umożliwia ciągłe monitorowanie ustawień. Funkcja timera podnosi komfort i powtarzalność pracy. Vortex może pracować w trybie ciągłym lub dotykowym. Wytrzymała konstrukcja oraz stabilna podstawa, gwarantują bezpieczne użytkowanie nawet przy wysokich prędkościach. Ponadto kompaktowe wymiary zapewniają organizację stanowiska pracy i wygodne codzienne użytkowanie. Wytrząsarka OHAUS Vortex-Genie 2 Digital EU (ABI) to wydajność i powtarzalność, dlatego idealnie sprawdza się w laboratoriach badawczych, diagnostycznych czy przemysłowych. Sprawdź naszą ofertę i dostępne modele wytrząsarek typu vortex.
Sprawdź pełną specyfikację produktu:
| Model | OHAUS Vortex-Genie 2 Digital EU (ABI) (83041313) |
|---|---|
| Sterowanie: | Cyfrowe |
| Wyświetlacz: | Czerwony LED |
| Tryb pracy: | Dotyk, bez użycia rąk |
| Akcesoria w zestawie: | Adapter mikropłytki 96/384 Applied Biosystems |
| Zakres prędkości: | 500 obr./min - 2850 obr./min |
| Orbita: | 3,5 mm |
| Zegar: | 1-99 sekund; 1-99 minut |
| Pulsacyjny — czas wł./ wył.: | - |
| Certyfikaty bezpieczeństwa: | CE; ETL |
| Zasilanie: | 230 V, 0,5 A, 50 Hz |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 165 x 122 x 165 mm |
| Masa netto: | 4 kg |
| Warunki pracy: | 0 – 38°C, 95% wilg. wzgl., bez kondensacji |
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus