Chłodziarki oraz zamrażarki przeciwwybuchowe ATEX

Chłodziarko-zamrażarka z wnętrzem antyiskrowym Liebherr SCFfg 4002

Liebherr SCFfg 4002 to chłodziarko-zamrażarka laboratoryjna z wnętrzem antyiskrowym o zakresie temperatur od +3 °C do +16 °C i pojemności 267 litrów (chłodziarka) oraz od −9 °C do −30 °C i pojemności 110 litrów (zamrażarka).


Producent
SCFfg 4002
Chłodziarko-zamrażarka z wnętrzem antyiskrowym Liebherr

Liebherr SCFfg 4002 to chłodziarko-zamrażarka laboratoryjna z wnętrzem antyiskrowym o zakresie temperatur od +3 °C do +16 °C i pojemności 267 litrów (chłodziarka) oraz od −9 °C do −30 °C i pojemności 110 litrów (zamrażarka).

Model Pojemność (l) Zakres temperatury Ilość szuflad Liczba półek Wymiary zewnętrzne (WxSxG) Wymiary wewnętrzne (WxSxG)
SCFfg 4002 267 + 110 od +3 °C do +16 °C (chłodziarka); od −9 °C do −30 °C (zamrażarka) 3 4 2044 x 597 x 654 mm 1037 x 460 x 422 mm (chłodziarka); 614 x 406 x 292 mm (zamrażarka)
Dane techniczne
Chłodziarko-zamrażarka laboratoryjna

SCFfg 4002

Pojemność całkowita brutto Chłodziarka

267 l

Zamrażarka

110 l

Zakres temperatury Chłodziarka

od +3 °C do +16 °C

Zamrażarka

od −9 °C do −30 °C

Wymiary zewnętrzne w mm (S / G / W)

597 / 654 / 2044

Wymiary wewnętrzne w mm (S / G / W) Chłodziarka

460 / 422 / 1037

Zamrażarka

406 / 292 / 614

Czynnik chłodniczy

R 600a

Rodzaj sterowania

wyświetlacz monochromatyczny z przyciskami dotykowymi

Poziom hałasu

48 dB(A)

Układ chłodzenia (chłodziarka/zamrażarka)

dynamiczny/statyczny

Metoda odszraniania (chłodziarka/zamrażarka)

odszranianie automatyczne/odszranianie manualne

Materiał obudowy / kolor

stal / biały

Materiał drzwi

Drzwi pełne

Materiał wnętrza

tworzywo sztuczne w kolorze białym

Alarm braku zasilania

po przywróceniu zasilania

Rodzaj alarmu

optyczny i dźwiękowy

Złącze beznapięciowe

TAK

Regulowane półki (chłodziarka)

4

Powierzchnia użytkowa półek w mm (SxG) (chłodziarka)

460 / 422

Materiał półek (chłodziarka/zamrażarka)

szkło / szkło

Maksymalne obciążenie półek (chłodziarka/zamrażarka)

40 kg / 40 kg

Szuflady (zamrażarka)

3

Uchwyt

Antybakteryjny uchwyt z mechanizmem otwierającym

Przepust czujnika

1 x ø 10 mm

Zamek

w wyposażeniu (mechaniczny)

Kierunek otwierania drzwi

prawe przestawne

Ciężar brutto / netto

89 / 83 kg


Główne cechy
 • Chłodziarko-zamrażarka wyposażona w precyzyjny moduł elektroniczny z cyfrowym wskaźnikiem umożliwiający dokładne nastawienie temperatury.
 • Duży wyświetlacz wyraźnie i czytelnie prezentuje temperaturę panującą we wnętrzu urządzenia.
 • Chłodziarko-zamrażarka laboratoryjna posiada zintegrowaną pamięć danych, za pomocą której dokumentuje maksymalne i minimalne temperatury panujące wewnątrz.
 • 1-punktowa kalibracja gwarantuje precyzyjne nastawienie temperatury. Kalibracja umożliwia kompensację pomiędzy temperaturą nastawioną a rzeczywistą temperaturą panującą we wnętrzu.
 • Urządzenie Liebherr SCFfg 4002 wyposażono w interfejsy umożliwiające podłączenie do systemów dokumentujących a także monitorujących, takich jak SmartMonitoring. Dodatkowo urządzenie wyposażono w styk bezpotencjałowy do przekazywania alarmów do zewnętrznych systemów zdalnego powiadamiania.
 • Możliwość wykorzystania otworu stworzonego w celu zintegrowania niezależnego czujnika temperatury (np. opcjonalnego czujnika temperatury NTC lub podobnych przyrządów pomiarowych).
 • Chłodziarko-zamrażarka laboratoryjna SCFfg 4002 posiada bezspoinowe wnętrze wykonane z tworzywa sztucznego, dlatego jest wyjątkowo proste do utrzymania w czystości oraz zapewnia idealną higienę.
 • Chłodziarka laboratoryjna z wnętrzem antyiskrowym posiada szklane półki. Można je w prosty sposób można przestawiać a także wyjmować przy kącie otwarcia drzwi wynoszącym 90°.
 • Szuflady w chłodziarko-zamrażarce laboratoryjnej SCFfg 4002 można łatwo wyjąć dzięki zintegrowanym uchwytom po bokach. Szuflady wyposażone są w praktyczny, przezroczysty front umożliwiający komfortowy podgląd przechowywanych produktów.
 • Urządzenie wyposażono w drzwi samozamykające, co w efekcie zapobiega zbędnej utracie zimna i zapewniają stabilność temperatury. Zintegrowany, solidny zamek zabezpiecza przechowywane próbki i produkty przed dostępem osób niepożądanych.
 • Chłodziarko-zamrażarka laboratoryjna z wnętrzem antyiskrowym została sprawdzona zgodnie z dyrektywą UE 2014/34/UE (ATEX).

Zapewniamy kompleksową obsługę

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach, usługach serwisowych, składaniu zamówień lub masz inne pytania.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.