Bloki grzewcze z wytrząsaniem

Kategorie i filtry

Bloki grzewcze z wytrząsaniem OHAUS to urządzenia przeznaczone do podgrzewania i chłodzenia w zastosowaniach wymagających dokładnego i jednostajnego wytrząsania z dużą prędkością. Urządzenia te posiadają niezawodną regulację temperatury. W ofercie posiadamy zarówno modele z funkcją chłodzenia i grzania oraz tylko z funkcją grzania. Urządzenia posiadają kompaktowe wymiary. Dodatkowo dysponują także szerokim wyborem akcesoriów dedykowanych. Dzięki temu doskonale sprawdzą się w każdym laboratorium podczas codziennego użycia.

Blok grzewczy z wytrząsaniem OHAUS
Blok grzewczy z wytrząsaniem OHAUS

Bloki grzewcze z wytrząsaniem

Bloki grzewcze z wytrząsaniem OHAUS to urządzenia o wyjątkowej wydajności ­grzania/chłodzenia i wysokiej prędkości wytrząsania. Charakteryzują się najlepszą w swojej klasie wydajnością temperaturową. Wyposażone w udoskonaloną elektronikę oraz oprogramowanie umożliwiające szybkie i precyzyjne sterowanie temperaturą z dużym poczuciem pewności. Modele chłodzące osiągają temperatury do 17°C poniżej temperatury otoczenia.

Model Numer katalogowy Zakres prędkości [obr./min] Zakres temperatury Chłodzenie Sterowanie Blok na probówki 24 x 1,5 ml (w zestawie)
ISTHBLHTS 30392005 300 do 3000 od +4°C powyżej temp. otoczenia do 100°C NIE ekran dotykowy TAK
ISTHBLHTSN 30573848 300 do 3000 od +4°C powyżej temp. otoczenia do 100°C NIE ekran dotykowy NIE
ISTHBLCTS 30391998 300 do 3000 od 17°C poniżej temperatury otoczenia do 100°C TAK ekran dotykowy TAK
ISTHBLCTSN 30573842 300 do 3000 od 17°C poniżej temperatury otoczenia do 100°C TAK ekran dotykowy NIE

OHAUS ISTHBLCTS.jpg

 

Intuicyjne bloki grzewcze z funkcją wytrząsania OHAUS zapewniają ruch orbitalny z amplitudą wynoszącą 3 mm. Gwarantują równomierne wytrząsanie z wysoką prędkością. Dodatkowo posiadają niezawodną regulację temperatury od 17°C poniżej temperatury otoczenia do 100°C. Urządzenia te wykorzystywane są przede wszystkim w zastosowaniach wymagających równomiernego i precyzyjnego wytrząsania o wysokiej prędkości z kontrolą temperatury do 100°C. Dane urządzenia stanowią połączenie funkcji podgrzewania i wytrząsania. Posiadają również możliwość stosowania wymiennych bloków do probówek lub mikropłytek. Urządzenia OHAUS wyposażono w intuicyjny wyświetlacz LCD. Umożliwia on użytkownikom zapisanie i kontrolę postępu 5 programów zdefiniowanych przez użytkownika (każdy składający się z pięciu indywidualnych kroków). Stabilny system elektroniczny pozwala na  precyzyjne regulowanie temperatury w zakresie operacyjnym.

Bloki grzewcze z wytrząsaniem OHAUS posiadają zakres prędkości od 300 do 3000 obr./min (regulowanie w krokach co 10 obr./min).

Oferowane urządzenia posiadają port USB umożliwiający łatwy transfer danych do pamięci w celu ich rejestracji i przechowywania.

Dodatkowe funkcje ułatwiające użytkownikowi obsługę urządzenia: wskaźnik gorącej powierzchni, funkcja ograniczenia temperatury maksymalnej, alarm dźwiękowy, funkcja priorytetu temperatury, tryb kalibracji temperatury, tryb mieszania pulsacyjnego/szybkiego, funkcja tempa zwiększania temperatury.

Bloki grzewcze z funkcją wytrząsania stosuje się do DNA, RNA, hodowli komórek, hybrydyzacji czy badania białek.

W ofercie posiadamy również opcjonalne akcesoria dedykowane dla bloków grzewczych z funkcją wytrząsania.


Zapewniamy kompleksową obsługę

Skontaktuj się z nami jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o produktach, usługach serwisowych, składaniu zamówień lub masz inne pytania.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.