Chłodziarki do krwi (banki krwi)
Chłodziarka do krwi Infrico BBMD17S
Infrico
Zamrażarka laboratoryjna Liebherr SFFfg 4001 to niezawodne rozwiązanie dla wymagających środowisk badawczych. Jej pojemność wynosząca 316 litrów oraz zakres temperatur od -9°C do -30°C sprawiają, że idealnie nadaje się do przechowywania wrażliwych próbek. Dzięki antyiskrowemu wnętrzu, urządzenie spełnia rygorystyczne normy dyrektywy UE 2014/34/UE (ATEX), co zapewnia bezpieczeństwo w strefach zagrożonych wybuchem. Wybierz Liebherr SFFfg 4001 i zyskaj pewność, że Twoje próbki są w bezpiecznych rękach.
Sprawdź pełną specyfikację produktu:
| Model | Zamrażarka laboratoryjna Liebherr SFFfg 4001 |
|---|---|
| Zamrażarka laboratoryjna ATEX: | SFFfg 4001 |
| Pojemność całkowita brutto: | 316 l |
| Zakres temperatury: | -9°C do -30°C |
| Wymiary zewnętrzne w mm (S / G / W): | 597 / 654 / 1884 |
| Wymiary wewnętrzne w mm (S / G / W): | 403 / 402 / 1588 |
| Regulowane półki: | 5 |
| Powierzchnia użytkowa półek w mm (SxG): | 403 / 402 |
| Materiał półek: | szkło |
| Maksymalne obciążenie półek: | 40 kg |
| Czynnik chłodniczy: | R 290 |
| Rodzaj sterowania: | wyświetlacz monochromatycznyz przyciskami dotykowymi |
| Poziom hałasu: | 49 dB(A) |
| Układ chłodzenia: | statyczny |
| Metoda odszraniania: | odszranianie ręczne |
| Materiał obudowy / kolor: | stal / biały |
| Materiał drzwi: | stal (drzwi pełne) |
| Materiał wnętrza: | tworzywo sztuczne wkolorze białym |
| Alarm braku zasilania: | po przywróceniu zasilania |
| Rodzaj alarmu: | optyczny i dźwiękowy |
| Oświetlenie wewnętrzne: | – |
| Złącze / styk dodatkowy: | WiFi/LAN (opcjonalnie) / TAK |
| Rodzaj podłączenia do sieci / Sposób łączenia z siecią: | SmartModule / Możliwość doposażenia |
| Uchwyt: | antybakteryjny uchwyt z mechanizmem otwierającym |
| Zamek: | mechaniczny |
| Kierunek otwierania drzwi: | prawe przestawne |
| Zużycie energii w ciągu roku: | 384 kWh |
| Temperatura otoczenia: | +10 °C do +35 °C |
| Napięcie / moc znamionowa: | 220 – 240V~ / 2,0 A |
| Ciężar brutto / netto: | 82 / 76 kg |
Infrico
Scotsman
B Medical Systems
Infrico
Liebherr
Liebherr
B Medical Systems
Vestfrost Solutions