Wirówka OHAUS FC5830R IVD (83041584)
Max. pojemność (wirnik): 6 x 250 mlOhaus
OHAUS Rotator Genie RT21(83041344) to niezawodny rotator laboratoryjny wyposażony w platformę, która umożliwia stabilne mocowanie różnego rodzaju pojemników. Urządzenie zapewnia obracanie z prędkością w zakresie od 5 do 35 obr./min. Dzięki temu oferuje skuteczne i równomierne mieszanie próbek biologicznych, chemicznych oraz diagnostycznych. Kompaktowa i wytrzymała konstrukcja pozwala na stabilną pracę nawet w przypadku ciągłego użytkowania. Urządzenie może być stosowane w komorach chłodniczych i inkubatorach. Rotator znajduje zastosowanie w laboratoriach badawczych, medycznych i biotechnologicznych. OHAUS Rotator Genie RT21 to niezastąpione urządzenie szczególnie w procedurach wymagających łagodnego mieszania, min. mieszanie próbek krwi, inkubacja przeciwciał czy badanie rozpuszczalności leków. Przejrzyj naszą pełną ofertą dostępnych modeli wytrząsarek laboratoryjnych.
Sprawdź pełną specyfikację produktu:
| Model | OHAUS Rotator Genie RT21(83041344) |
|---|---|
| Sterowanie: | Analogowe |
| Wyświetlacz: | - |
| Akcesoria w zestawie: | Standardowa platforma z taśmami mocującymi |
| Pojemność: | 2,25 kg wyśrodkowane na osi |
| Ruch: | Obracanie |
| Prędkość obrotowa: | 5 – 35 obr./min |
| Prędkość kołysania: | - |
| Kąt nachylenia: | - |
| Zegar: | - |
| Wymiary platformy magnetycznej (dł. × szer.): | 290 x 315 mm |
| Wymiary tacy (dł. × szer.): | 260 x 260 mm |
| Certyfikaty bezpieczeństwa: | CE |
| Zasilanie: | 230 V, 0,25 A, 50 Hz |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 175 x 400 x 400 mm |
| Masa netto: | 5,2 kg |
| Warunki pracy: | 0 – 38°C, 95% wilg. wzgl., bez kondensacji |
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus