Waga OHAUS NV622 (30456384)
Zakres ważenia: 620 gOhaus
OHAUS Incubator Genie MI3 (83041354) to wielofunkcyjna wytrząsarka inkubacyjna, która łączy funkcje chłodzenia, podgrzewania, obracania, kołysania oraz wytrząsania próbek. Stała i precyzyjna kontrola temperatury w zakresie od 28°C do 75°C. Dzięki temu, urządzenie zapewnia stabilne warunki pracy dla wymagających aplikacjach biologicznych, biochemicznych i molekularnych. Zastosowanie technologii Peltiera utrzymuje równomierny rozkład temperatury bez stosowania czynnika chłodniczego. Czytelny wyświetlacz LED i cyfrowe sterowanie zapewniają wygodną obsługę i ułatwiają nastawianie parametrów pracy. Solidna i kompaktowa konstrukcja, zapewnia bezpieczną pracę. Dodatkowo szeroki wybór akcesoriów oraz różne tryby ruchu. Wytrząsarka OHAUS Incubator Genie MI3 to wszechstronne i niezawodne rozwiązanie do inkubacji, hodowli komórkowych, hybrydyzacji, a także wielu innych zastosowań laboratoryjnych. Zobacz naszą pełną ofertę wytrząsarek z inkubacją.
Sprawdź pełną specyfikację produktu:
| Model | OHAUS Incubator Genie MI3 (83041354) |
|---|---|
| Sterowanie: | Cyfrowe |
| Wyświetlacz: | LED |
| Akcesoria w zestawie: | Płyta zaciskowa do probówek 10-13 mm, płyta zaciskowa do probówek 15-17 mm, płyta zaciskowa do probówek 28-30 mm, 4 paski do mocowania worków, taca antypoślizgowa, półka |
| Pojemność: | 4,5 kg wyśrodkowane na osi do obracania / kołysania |
| Ruch: | Obracanie, kołysanie, wytrząsanie z akcesoriami |
| Zakres temperatury: | 28 °C - 75 °C |
| Ustawianie przyrostów temperatury: | 1,0 °C |
| Stabilność temperatury (±): | 0,1 °C |
| Dokładność temperatury (±): | 0,2 °C |
| Równomierność: | 0,5 °C |
| Prędkość obrotowa: | 3 – 35 obr./min |
| Prędkość kołysania: | 6 – 70 obr./min |
| Przyrost prędkości obracania / kołysania: | 1 obr./min |
| Prędkość mieszania: | - |
| Przyrost prędkości mieszania: | - |
| Zegar: | - |
| Przyrost czasu: | - |
| Zegar mieszania wstecznego: | - |
| Przyrost zegara mieszania wstecznego: | - |
| Alarmy: | Wizualne i dźwiękowe, temperatura i czas |
| Kalibracja: | Kalibracja temperatury |
| Komunikacja: | - |
| Objętość komory: | 24 l |
| Wymiary wewnętrzne (dł. x szer. x wys.): | 254 x 362 x 260 mm |
| Wymiary tacy (dł. × szer.): | 203 x 305 mm |
| Certyfikaty bezpieczeństwa: | CE |
| Zasilanie: | 230 V, 2,5 A, 50/60 Hz |
| Wymiary (dł. x szer. x wys.): | 400 x 560 x 368 mm |
| Masa netto: | 19,5 kg |
| Warunki pracy: | 0 – 38°C, 95% wilg. wzgl., bez kondensacji |
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus