Waga OHAUS PX125DM (30480168)
Zakres ważenia: 52/120 gOhaus
Waga OHAUS i-C52M200X (30745896) z serii OHAUS Courier 5000 to wytrzymałe i precyzyjne urządzenie ważące. Zaprojektowane do ogólnych zastosowań wysyłkowych ale również do ważenia zwierząt. Maksymalny zakres ważenia wynosi 200 kg, a odczyt 0,1 kg. Dzięki temu możliwe jest sprawne ważenie ciężkich przesyłek, palet oraz dużych opakowań zbiorczych. Model OHAUS i-C52M200X wyróżnia się wzmocnioną konstrukcją i bardzo dużą platformą ważenia o wymiarach 600 mm x 900 mm. W efekcie ułatwia to obsługę ładunków o większych gabarytach. Stabilny i dokładny system pomiarowy zapewnia wiarygodne oraz powtarzalne wyniki, także przy częstym ważeniu. Czytelny wyświetlacz oraz intuicyjny panel sterowania to większy komfort pracy operatora i krótszy czas obsługi. Szybka reakcja na zmianę obciążenia oraz wysoka trwałość sprawiają, że waga OHAUS i-C52M200X stanowi niezawodne rozwiązanie tam gdzie wymagane są wydajność, dokładność i bezproblemowa eksploatacja na co dzień. Przejrzyj pełną ofertę oferowanych przez nas wag przemysłowych.
Sprawdź pełną specyfikację produktu:
| Model | Waga OHAUS i-C52M200X (30745896) |
|---|---|
| Zakres x Odczyt: | 200 kg x 0.1 kg |
| Maksymalna rozdzielczość: | 1:2 000 |
| Jednostki masy: | kg, g, lb, oz, lb:oz (kg, lb, oz, lb:oz dla modeli powyżej 100 kg) |
| Tryby pracy: | Ważenie, ważenie dynamiczne/zatrzymanie wyniku na wyświetlaczu, sumowanie, Alert wagowy |
| Wyświetlacz: | 5-cyfrowy, 7-segmentowy wyświetlacz LCD z białym podświetleniem, cyfry o wysokości 28 mm |
| Klawiatura: | 4 mechaniczne klawisze funkcyjne |
| Konstrukcja: | Miernik w obudowie z tworzywa ABS Platforma ze stali malowanej z nierdzewną szalką (regulowane stopki do platform w rozmiarze L oraz X) |
| Długość przewodu: | 2 m (maksymalnie) |
| Czas stabilizacji: | 1 sekunda |
| Zakres zerowania: | 2% lub 100% nominalnego zakresu wagi |
| Interfejsy: | USB Type-C, RS232, Mini DIN (w zestawie); Opcjonalnie: 2-gi port RS232, Ethernet, Wi-Fi/Bluetooth |
| Zasilanie: | Zasilacz AC: 100-240 V AC ~ 0,5 A 50/60 Hz; 5,0 VDC 1,0 A (w zestawie) lub 3 baterie AA (LR6) (brak w zestawie) Czas pracy na bateriach: 100 godzin ciągłej pracy z wyłączonym podświetleniem |
| Zakres temperatur roboczych: | Od -10 °C do 40 °C |
| Bezpieczne przeciążenie: | Do 150% nominalnego zakresu wagi |
| Wymiary szalki (L x W x H): | 900 x 600 x 50.9 mm |
| Masa netto: | 17,4 kg |
| Masa transportowa: | 19,2 kg |
| Wymiary w opakowaniu: | 985 x 680 x 105 mm |
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus