Wirówka OHAUS FC5706 (30130875)
Max. pojemność (wirnik): 6 x 50 mlOhaus
Waga OHAUS i-C52M15R (30951010) z serii Courier 5000 to praktyczna i dokładna waga magazynowa. Zaprojektowana z myślą o sprawnej pracy w magazynach, punktach wysyłkowych oraz w handlu. Maksymalny zakres ważenia do 15 kg oraz odczyt 0,005 kg. Waga umożliwia wygodne ważenie mniejszych przesyłek czy produktów detalicznych. Urządzenie wyróżnia się solidną konstrukcją, która zapewnia trwałość oraz stabilność pomiarów nawet przy intensywnym użytkowaniu. Szalka ze stali nierdzewnej o wymiarach 319 mm x 329 mm. Precyzyjny system ważenia gwarantuje powtarzalne wyniki, co jest bardzo istotne w logistyce. Czytelny wyświetlacz i intuicyjne sterowanie to łatwa obsługa i skrócony czas pracy. Waga OHAUS i-C52M15R to niezawodne rozwiązanie dla firm ceniących dokładność i wydajność. Zapoznaj się z naszą ofertą wag przemysłowych.
Sprawdź pełną specyfikację produktu:
| Model | Waga OHAUS i-C52M15R (30951010) |
|---|---|
| Zakres x Odczyt: | 15 kg x 0.005 kg; 15 000 g x 5 g |
| Maksymalna rozdzielczość: | 1:3 000 |
| Jednostki masy: | kg, g, lb, oz, lb:oz (kg, lb, oz, lb:oz dla modeli powyżej 100 kg) |
| Tryby pracy: | Ważenie, ważenie dynamiczne/zatrzymanie wyniku na wyświetlaczu, sumowanie, Alert wagowy |
| Wyświetlacz: | 5-cyfrowy, 7-segmentowy wyświetlacz LCD z białym podświetleniem, cyfry o wysokości 28 mm |
| Klawiatura: | 4 mechaniczne klawisze funkcyjne |
| Konstrukcja: | Miernik w obudowie z tworzywa ABS Platforma ze stali malowanej z nierdzewną szalką (regulowane stopki do platform w rozmiarze L oraz X) |
| Długość przewodu: | 2 m (maksymalnie) |
| Czas stabilizacji: | 1 sekunda |
| Zakres zerowania: | 2% lub 100% nominalnego zakresu wagi |
| Interfejsy: | USB Type-C, RS232, Mini DIN (w zestawie); Opcjonalnie: 2-gi port RS232, Ethernet, Wi-Fi/Bluetooth |
| Zasilanie: | Zasilacz AC: 100-240 V AC ~ 0,5 A 50/60 Hz; 5,0 VDC 1,0 A (w zestawie) lub 3 baterie AA (LR6) (brak w zestawie) Czas pracy na bateriach: 100 godzin ciągłej pracy z wyłączonym podświetleniem |
| Zakres temperatur roboczych: | Od -10 °C do 40 °C |
| Bezpieczne przeciążenie: | Do 150% nominalnego zakresu wagi |
| Wymiary szalki (L x W x H): | 329 x 319 x 43.5 mm |
| Masa netto: | 4,1 kg |
| Masa transportowa: | 4,8 kg |
| Wymiary w opakowaniu: | 395 x 385 x 155 mm |
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Mettler Toledo
Ohaus