Wagi przenośne
Waga OHAUS NVT12000 (30456394)
Ohaus
Wagosuszarka OHAUS MB23 (80252470) to niezawodne narzędzie dla profesjonalistów, które łączy precyzję i wydajność. Oferuje maksymalne obciążenie do 110 g oraz dokładność odczytu na poziomie 0,1% (0,01 g). Dzięki zakresowi temperatury od 50 °C do 160 °C, z możliwością ustawienia co 5 °C, idealnie sprawdzi się w różnorodnych zastosowaniach laboratoryjnych. Innowacyjny element grzejny podczerwieni zapewnia szybkie i równomierne suszenie bez ryzyka stłuczenia. Zainwestuj w jakość i precyzję z OHAUS MB23!
Sprawdź pełną specyfikację produktu:
| Model | Wagosuszarka OHAUS MB23 (80252470) |
|---|---|
| Model: | MB23 |
| Numer katalogowy: | 80252470 |
| Producent: | OHAUS |
| Maksymalne obciążenie: | 110 g |
| Dokładność odczytu: | 0.1% / 0.01g |
| Powtarzalność (odch. stand.) (g): | 0.3% (3 g próbka) 0.2% (10 g próbka) |
| Wielkość próbki: | typowa: 3g – 20g; minimalna: 0,5g |
| Wyjście: | RS232 |
| Regulator czasowy: | 1-99 minut, 30-sekundowe przyrosty do 60 minut |
| Element grzejny: | Podczerwień (bez szkła) |
| Zakres temperatur: | 50 °C do 160 °C (skoki o 5 °C) |
| Zasilanie: | 100 do 240 VAC, 50/60 Hz |
| Zakres tarowania: | Do pojemności przez odejmowanie |
| Temperatura pracy: | 5 – 40 °C |
| Typ wyświetlacza: | Podświetlany wyświetlacz LCD |
| Wyświetlane wyniki: | %wilgoci lub %sucha pozostałość lub waga (g), czas, temperatura |
| Wielkość szalki: | 90 mm |
| Wymiary (szer. × wys. × gł.): | 17 × 13 × 28 mm |
| Masa netto: | 2.3 kg |
| Ciężar transportowy: | 3.9 kg |
| Akcesoria do wagosuszarek OHAUS | MB25 | Nr katalogowy |
| Zestaw do kalibracji temperatury | + | 11113857 |
| Uchwyt na szalki | + | 80252476 |
| Szalki jednorazowe, 80szt | + | 80850086 |
| Szalki jednorazowe, 50szt | + | 30585411 |
| Filtry z włókna szklanego, 200szt | + | 80850087 |
| Zamykana szalka na próbki | + | 80252477 |
| Szalki wielorazowe, 3szt, 14mm | + | 80252479 |
| Szalki wielorazowe, 3szt, 7mm | + | 80252478 |
| Osłona ochronna | + | 80252475 |
| Zabezpieczenie przeciwkradzieżowe | + | 80850043 |
| Kabel, USB-RS232 konwerter | + | 30268619 |
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus