Waga OHAUS AX223M (30100623)
Zakres ważenina: 220 gOhaus
Waga OHAUS i-C52M50R (30745892) z serii OHAUS Courier 5000 to wydajne i precyzyjne urządzenie dedykowane do zastosowań magazynowych, logistycznych oraz handlowych. Maksymalny zakres ważenia 50 kg z odczytem 0,02 kg. Model ten doskonale nadaje się do ważenia średnich i większych przesyłek, paczek, a także zwierząt. Solidna, wytrzymała konstrukcja zapewnia odporność na intensywne użytkowanie. Stabilny system pomiarowy odpowiada za dokładne i powtarzalne wyniki.
Waga posiada czytelny wyświetlacz oraz intuicyjny panel sterowania, co ułatwia obsługę i przyspiesza codzienną pracę operatora. Urządzenia wyróżnia się szybkim czasem reakcji oraz wysoką niezawodnością, co przekłada się na sprawną realizację procesów logistycznych. Waga OHAUS i-C52M50R to praktyczny, trwały, dokładny i łatwy w obsłudze sprzęt do ważenia. Sprawdź pełną ofertę wag przemysłowych.
Sprawdź pełną specyfikację produktu:
| Model | Waga OHAUS i-C52M50R (30745892) |
|---|---|
| Zakres x Odczyt: | 50 kg x 0.02 kg; 50 000 g x 20 g |
| Maksymalna rozdzielczość: | 1:2 500 |
| Jednostki masy: | kg, g, lb, oz, lb:oz (kg, lb, oz, lb:oz dla modeli powyżej 100 kg) |
| Tryby pracy: | Ważenie, ważenie dynamiczne/zatrzymanie wyniku na wyświetlaczu, sumowanie, Alert wagowy |
| Wyświetlacz: | 5-cyfrowy, 7-segmentowy wyświetlacz LCD z białym podświetleniem, cyfry o wysokości 28 mm |
| Klawiatura: | 4 mechaniczne klawisze funkcyjne |
| Konstrukcja: | Miernik w obudowie z tworzywa ABS Platforma ze stali malowanej z nierdzewną szalką (regulowane stopki do platform w rozmiarze L oraz X) |
| Długość przewodu: | 2 m (maksymalnie) |
| Czas stabilizacji: | 1 sekunda |
| Zakres zerowania: | 2% lub 100% nominalnego zakresu wagi |
| Interfejsy: | USB Type-C, RS232, Mini DIN (w zestawie); Opcjonalnie: 2-gi port RS232, Ethernet, Wi-Fi/Bluetooth |
| Zasilanie: | Zasilacz AC: 100-240 V AC ~ 0,5 A 50/60 Hz; 5,0 VDC 1,0 A (w zestawie) lub 3 baterie AA (LR6) (brak w zestawie) Czas pracy na bateriach: 100 godzin ciągłej pracy z wyłączonym podświetleniem |
| Zakres temperatur roboczych: | Od -10 °C do 40 °C |
| Bezpieczne przeciążenie: | Do 150% nominalnego zakresu wagi |
| Wymiary szalki (L x W x H): | 329 x 319 x 43.5 mm |
| Masa netto: | 4,1 kg |
| Masa transportowa: | 4,8 kg |
| Wymiary w opakowaniu: | 395 x 385 x 155 mm |
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Ohaus
Mettler Toledo